Kamera:
Dan BurstallHrají:
Andrew Clarke, Brett Climo, Guy Pearce, Sheryl Munks, Wendy Hughes, Ben Geurens, Josh Lucas, Gabrielle Fitzpatrick, Tracy Nelson, Hugh Jackman (více)Série(4) / Epizody(65)
Obsahy(1)
Westernový seriál vypráví příběh ovdovělého Matta McGregora, nejbohatšího a nejvlivnějšího muže ve městě, a jeho rodiny, synů Roba a Colina a nejmladší dcery Danni, kteří žijí v Ridge Paterson, malém městě v horách nedaleko Melbourne. Datováno do 19. století. Styl tohoto seriálu velmi připomíná u nás známější DOKTORKU QUINNOVOU. (Maky)
(více)Hrají
Andrew Clarke
Austrálie
Nejlepší seriály:
The Girl from Tomorrow (1991) (seriál)
Anzacs (1985) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)
Brett Climo
Austrálie
Nejlepší seriály:
Místo zvané domov (2013) (seriál)
Stříbrný blesk (1998) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Guy Pearce
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Mare z Easttownu (2021) (seriál)
Mildred Pierceová (2011) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Sheryl Munks
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Ranaři (1998) (seriál)
Wendy Hughes
Austrálie
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Zločin v ulicích (1993) (seriál)
Amerika (1987) (seriál)
Ben Geurens
Austrálie
Nejlepší seriály:
Dobré místo (2016) (seriál)
Catching Milat (2015) (seriál)
Odkaz (2018) (seriál)
Josh Lucas
USA
Nejlepší seriály:
Yellowstone (2018) (seriál)
Palm Royale (2024) (seriál)
Parker Lewis musí vyhrát (1990) (seriál)
Gabrielle Fitzpatrick
Austrálie
Nejlepší seriály:
Frasier (1993) (seriál)
Ztraceni (2004) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Tracy Nelson
USA
Nejlepší seriály:
Murphy Brown (1988) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
Still Standing (2002) (seriál)
Hugh Jackman
Austrálie
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Faraway Downs (2023) (seriál)
Joelene Crnogorac
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Neri, dívka moře (1994) (seriál)
Catherine Sutherland
Austrálie
Nejlepší seriály:
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Sladké údolí (1994) (seriál)
Strážci vesmíru (1993) (seriál)
Jeffrey Walker
Austrálie
Nejlepší seriály:
Mirror, Mirror (1995) (seriál)
Stříbrný blesk (1998) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Jared Daperis
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
The Wizards of Aus (2016) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Adrian Rawlins
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Černobyl (2019) (seriál)
Všechny velké a malé bytosti (2020) (seriál)
Andor (2022) (seriál)
David Field
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Vražedné záhady slečny Fisherové (2012) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Brett Tucker
Austrálie
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Spartakus (2010) (seriál)
Peter McCauley
Nový Zéland
Nejlepší seriály:
Spartakus (2010) (seriál)
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Děti z Kouřové hory (1979) (seriál)
Frances O'Connor
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Nezvěstní (2014) (seriál)
Pan Selfridge (2013) (seriál)
Bylo, nebylo (2011) (seriál)
Jane Badler
USA
Nejlepší seriály:
V (1984) (seriál)
V (1984) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)