Kamera:
Mike BerlucchiHrají:
Rob McElhenney, Ashly Burch, Jessie Ennis, Imani Hakim, David Hornsby, Charlotte Nicdao, Danny Pudi, F. Murray Abraham, Caitlin McGee, Derek Waters (více)Epizody(9)
-
Spor titánů (S02E01)
-
Mrzutá koza (S02E02)
-
#MňamMňam (S02E03)
-
Vypečený brácha (S02E04)
-
Podepište zde (S02E05)
-
Příběh! (S02E06)
-
Peter (S02E07)
-
Džusík (S02E08)
-
Připravuje se (S02E09)
Hrají
Rob McElhenney
USA
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Ashly Burch
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Jessie Ennis
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Red Band Society (2014) (seriál)
Love (2016) (seriál)
Imani Hakim
USA
Nejlepší seriály:
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
David Hornsby
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Charlotte Nicdao
Austrálie
Nejlepší seriály:
Blue (2018) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Please Like Me (2013) (seriál)
Danny Pudi
USA
Nejlepší seriály:
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
F. Murray Abraham
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Rozvedený se závazky (2010) (seriál)
Marco Polo (1982) (seriál)
Caitlin McGee
Nejlepší seriály:
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Derek Waters
USA
Nejlepší seriály:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007) (seriál)
William Hurt
USA
Mort Burke
Nejlepší seriály:
W/ Bob and David (2015) (seriál)
Workaholics (2011) (seriál)
Mythic Quest (2020) (seriál)
Genevieve Jones
Nejlepší seriály:
Mythic Quest (2020) (seriál)
Shelley Hennig
USA
Nejlepší seriály:
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Jmenuje se Zach. Zach Stone. (2013) (seriál)
Alice Amter
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Chasing Life (2014) (seriál)
Tenkrát poprvé (2020) (seriál)
Humphrey Ker
Velká Británie
Nejlepší seriály:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Mythic Quest (2020) (seriál)
Chris Naoki Lee
Nejlepší seriály:
Make It or Break It (2009) (seriál)
Jean-Claude Van Johnson (2016) (seriál)
Záměna (2011) (seriál)
Parvesh Cheena
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Mandalorian (2019) (seriál)
Soví dům (2020) (seriál)
Naomi Ekperigin
USA
Nejlepší seriály:
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Corporate (2018) (seriál)
Cooper Friedman
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)