Po zmrzačení jediné přeživší Victorie Heyes (Samantha Scaffidi) a spáchání sebevraždy při policejní konfrontaci je Art (David Howard Thornton) o rok později vzkříšen zlověstnou bytostí a na halloweenskou noc začne hon na dva nic netušící sourozence v oblasti Miles County. (TommyZR)

KarlN

Ještě horší a zbytečnější než jednička, příběh nula, masky a děj dvě nuly. Co jsem vlastně vůbec nepochopil, proč před tím sušinkou všichni automaticky utíkají? Totální nuda. ()

PuppetMistr

Tak to byl totální masakr. Kam se hrabe Saw. Sice mi ty brutality přijdou hodně přehnaný. Ale tohle je snad nejlepší horor roku 2022 i s prvním dílem. ()

Krocan505

První díl mě i docela bavil ale tohle, nedává to prostě smysl všichni se tam chovají jak úplná npcéčka ale co nadělám. Ale co musím uznat že na malý rozpočet dobré záběry a hudba to se o příběhu už říct nedá... ()

kataklysm

Skvělý vizuál a totální řezničina. Škoda té jalové poslední půlhodiny. Potitulková scéna opět vrací ztracené nadšení. ()

Tom84

Dlho som sa chystal na tento film a musím povedať, že Clown Art je späť ako aj v jednotke úžasne zahraný a strašidelný. Zimomriavky boli, napätie tiež, nechutné a krvavé scénky veľmi dobré aj keď niekde prehnané ale tak od tohto filmu sa to dalo čakať a dalo mu to tú správnu šťavu. Mínus filmu je jeho celková dĺžka, na B-čkový film s klaunom v hlavnej úlohe je film zdĺhavý tak ako aj koniec, ktorý nemal konca a bol až nudný v niektorých scénach. ()

FortyReview

Asi lepší story jak první díl, ale z hororu jsem necítil nic. Pouze pomyšlení na to jak scénárista určitě to má s hlavou v pořádku, když vymýšlí takové kokotiny. ()

Lukasos.Ctib

2 terrifier je o trochu lepší než jednička a to je co říct protože jednička byla fakt pecka vtipné momenty, skvělé vraždy, svižné tempo no prostě pecka a už se nemohu dočkat 3 dílů.Hodnocení 10/10 ()

MADJACK odpad!

POKUD JSEM PRVNÍMU  FILMU S ARTEM DAL ODPAD TAK CO ASI BY ZASLOUŽILO TOHLE? -10KRÁT ODPAD ? UŽ TAK JSEM VĚNOVAL TÉHLE SRÁGOŘE VÍC SLOV NEŽ  BY  BYLO TŘEBA.   STAČILO TO JEDNO.    ODPAD.  A TO PRÝ MAJÍ TOČIT TROJKU.   PROSÍM NÉ. ()