Príbeh filmu rozpráva malá Rebecca, ktorá leží v posteli s rozbitou hlavou. Rozpráva práve o tom, ako sa jej táto nehoda stala a čo všetko zistila počas incidentu nielen ona, ale aj jej protivný brat David. Krátkometrážny film natočil v roku 1991 dnes už uznávaný režisér Robert Rodriguez. Hlavné roly - Rebeccu a Davida - si zahrali jeho súrodenci. (2-Xtreme)

pepino

Tento kraťas mě velice překvapil a to jak námětem( holčička Barbara leží v nemocnici a popisuje co se stalo a proč se tam dostala) tak zpracováním. Už tady bylo poznat že z Rodrigueze něco bude. ()

kubilov

I Robert Rodriguez musel nějak začít a v Bedhead je určitě ukryt skrytý potenciál, ten mi ale však zůstal utajen. ()

Kubasino

Tak je vidět, že Rodriguez měl potenciál už tenkrát. Naštěstí ho naplno rozvinul a nyní je z něj uznávaný režisér. Já bych možná krom režijního debutu Roberta zmínil i herecké výkony. Možná je to dáno tím, že zde hraje Rodriguezova a tudíž před svým příbuzným neměla takový ostych, ale ty herecké výkony byly tak přirozené (samozřejmě v rámci tohoto bizarního snímku), až se mi nechtělo věřit, že jsou to amatéři. Ale prostor pro zlepšování (Roberta Rodrigueze) tu samozřejmě byl ještě veliký. ()