Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Diskuze

Yoshitsune

V pořádku. Skloubili to i za tvý prachy. Nic ti teď ale nebrání zbavit se z domova všech věcí, kterýma ty koncentráky finančně podporuješ.

Croft (hodnocení, recenze)

Kokot yoshitsune musí asi chodit nahy protože liska prava v číně, protože hongkong, protože tibet:)

vegetol.mp

Jaromír Soukup na plno rozjel one man show, pan Miloš Zeman podruhé kandidoval na prezidenta a podruhé vyhrál. A co se týče Číny, ta si řekla "Hej máme moc, máme peníze, máme největší armádu na světě a taky máme koncentrační tábory, pojďme to nějak skloubit dohromady". No a skloubily to.

Croft (hodnocení, recenze)

Yoshitsune ty jsi hrozný naivka :) s tímhle přístupem se nemůžeš ani vysrat, dnes mas made in china uplne vse, neco bojkotujes a o necem o cemz nemas ani potuchy zvesela podporujes. china je jen globalisticky nastroj ukazkova labolator nwo. V budoucnu to ceka nas vsechny. Zq par let si ani neuprdnes to mi věř. kapitalistum a jewrejum je jedno koho a kde podpori ty vidí jen peníze mamon jedno jestli ciste a špinavé hlavně že jsou. Ps: fanaticky pomateny havloid Koller a Kellner jsou oba jewrejove..Koller tu nenavist a stvani má zakodovany ve svém genomu.

Yoshitsune

To byl jen takovej namátkovej příklad. Příklad toho, že máš plnou pusu lidskejch práv, ale naprosto ti nevadí Čínu ekonomicky podporovat. Buď teda zásadovej a odstřihni se od všeho, čím bys mohl země jako je Rusko a Čína nějak ekonomicky posilovat. Kupuj si elektroniku bez čínskejch komponentů, sleduj, ve kterých firmách má Čína podíl, abys od nich nic nekupoval, nedívej se na filmy, který jsou spolufinancovaný z Číny, atd... Stejně jako je aplikace Bez Andreje, můžeš si udělat vlastní Bez Číňanů a Rusáků. Ale to ty nikdy neuděláš, protože tvoje revolucionářský nadšení končí u dveří tvýho bytu a ohrožení tvýho osobního pohodlí.

Yoshitsune

Začínáš mi připomínat Davida Kollera, kterej si stěžuje, že naší zemi táhnou na východ a pak jde zahrát ke Kellnerovi, kterej podniká v Rusku a Číně.

vegetol.mp

No to promiň ty si tady vytáhl nějakou Čínskou firmu, která něco dělala na nějak filmu, a nedoložil si ani prd. Takže buď své tvrzení obhaj argumenty a fakty, nebo mlč. Protože jinak to je, jedna paní povídala.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, vegetol.mp

Yoshitsune

Se zeptej pana Gibsona, jestli na něj seženeš číslo. Faktem prostě je, že seš sice hrozně drsnej kuchyňskej revolucionář, ale čínskej režim ekonomicky podporuješ. I když si samozřejmě hledáš různý výmluvy, kterýma to popíráš.

vegetol.mp

a jakou práci ta firma, poskytovala tomu studiu/režisérovi ? a jak se ta Čínská firma jmenuje a mohl bych vidět smlouvu ? víš já než něco podepíšu, tak si to chci prostudovat. Klidně mně měj za paranoidního, ale i to malé písmeno úplně vlevo dole, je důležité.

Yoshitsune

Tady je vidět, jakej seš naivní bambula. Např. Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny má na triku firma, která je čínská. Stejně jako např. Voltage Pictures. To jen tak na okraj:)

Tigran

Sice tomu nebudeš věřit, ale já nejsem a nikdy jsem nebyl příznivec Zemana. Tak třeba jeho slavná opoziční smlouva s Klausem v 98 asi musela nasrat hodně lidí. Jenže komu jinému jsem ten lístek loni v lednu měl hodit? Mimo něj bylo na kandidátce sedm stejně smýšlejících kavárníků v čele s nastrčeným panákem a kámošem Merkelové alias "nevím" a všichni jak to poslušné stádo ani v nejmenším neprezentovali žádný vlastní program, pouze se zmohli na kydání hnoje na Zemana. A Zeman alespoň není rusofob a sinofob a jde mu o udržování dobrých vztahů s těmito zeměmi, tak jsem mu ten hlas hodil. Víc než Zemenovy názory mi přišly přijatelnější Hannigovy, jenže ten neměl na úspěch sebemenší šanci a byl by to vyhozený hlas.

Tigran (hodnocení, recenze)

Kri-kri

Jo a bombardování Jugoslávie tehdy schválil za vládu tehdejší premiér Miloš Zeman. A Havel slovní spojení "humanitární bombardování" nevymyslel a nepoužil. To jen tak mimochodem.

Tigran

Možná, ale ani rusofobní a sinofobní nenávistné agitky současné havlérky, která v každém vidí kremelského agenta by je nejspíš příliš nepotěšily. Stejně tak si myslím, že třeba takovou Ženu za pultem by nezodpadnili jen proto, že hlavní roli ztvárnila Švorcová. Koneckonců, i Lábus měl v posledním dílu menší roli.

Tigran (hodnocení, recenze)

Kri-kri

Dokud bude Čína porušovat lidská práva a dokud bude lidi (ať už svoje občany nebo příslušníky jiných národů) mučit, týrat a podobně, tak s ní opravdu kamarád být nechci. Když přijde slušnej Číňan a řekne mi "Dej si se mnou naši tradiční pálenku", tak mu řeknu "Fajn, kámo, dám si, ale ty si pak se mnou dej slivovicu". Chápeš ten rozdíl, doufám. A co se týče Kaisera a Lábuse, tak oba měli, pokud vím, velmi dobré vztahy s "pravdoláskařským zmetkem" Václavem Havlem. Takže odhaduju, že by se jim úplně nezamlouvalo, jak o něm píšeš :)

vegetol.mp

vždycky sem upředňostoval filmy z Hong Kongu, ale ano pár filmů z Číny sem asi i viděl, jako.......hm počkej chvilku, to je Hong Kong, to je taky Hong Kong....................né Tenkrát v Číně je taky Hong Kong, ještě chvilku počkej. Jo už mám Zóna smrti ve spolupráci s Čínou, ano ale zase hlavním tahounem je opět Hong Kong. No nicméně elektroniku, ne to nemám Čínskou.

Croft

Právě, jsou to pokrytci nejhoršího ražení, kážou vodu a pijí víno. Mají plné huby o svobodě myšlení, ale přitom lidem vnucují svoji vůli a kdo nejde s nimi v jednom šiku je třídní nepřítel nebo dokonce Putinův agent. A smutné je, že mezi ně zřejmě patří i zdejší diskutér Tigran, s nímž se delší dobu znám z diskuzí o Tlučhořových. Hned v jeho prvním příspěvku se tu začal ohánět Kaiserem a Lábusem, přitom bych neřekl, že by tito dva komici byli zapřísáhlí rusofobové a sinofobové. Tak třeba Lábus kdysi v jednom rozhovoru prohlásil, že k jeho oblíbeným literaturám patří i ruská. A v pořadu Tajemství Jiřiny Švorcové o ní neřekl nic špatného, doslova řekl "Mně nic neprovedla, ať je jaká chce, je pořád taková, jaká byla." Čímž naznačil, že na rozdíl od mnohých jiných herců nepřevlékla kabát a zůstala svému přesvědčeni věrná, i když to pro ni nebylo výhodné. No a Kaiser zas jeden čas cestoval do Číny, natočil odtam i nějaké reportáže. Navíc ani jeden z nich nepatřili mezi ty, kteří loni u přidělování cen kydali špínu na Zemana a uráželi lid, jací jsou blbci, že ho mohli zvolit. Takže, Tigrane, pokud toto čteš a jsi přesvědčen o tom, že každý tlučhořolog musí povinně opovrhovat vším ruským a čínským a že musí nenávidět Zemana, pak se obávám, že jsi tento seriál nikdy pořádně nepochopil, Kaiser a Lábus v něm dost často propírají právě převlékače kabátů, kteří byli před listopadem 89 u komunistů z prospěchu a teď jsou z nich zapřísáhlí pravičáci. Proč myslíš, že je v seriálu tolik prostoru věnováno rodině Kotkových, policejnímu tátovi alias Gabinovi, Zlatě (Ofélii) Chudé a podobným? Ten seriál reflektuje prospěchářství a pokrytectví českého národa, nemá v posluchačích vyvolávat odpor ke všemu na východ od nás.

na příspěvěk reagoval Tigran

Kri-kri

Se podivej co tam napsal ten kašpar shetland naposled, nekdy mam dojem že to robi pro peníze, možná je to syn idiota cibulky nebo cibulka sám.

vegetol.mp

Hrib je jen další chazarska skodna v pozici sefa prahy s laskavym svolenim xidovske obce, stačí se na neho jen podívat a jeden vi odkud vitr vane. Tudíž ten udělá vse proti teto zemi která ani není jeho vlast. To neni o zadne kompetentnosti ani o tom ze by byl byl snad byl.uplne blbej jako spis vsehoschopnej fanatik. Blb by se tam zas nedostal, jeho zájmy a zájmy jeho.strany se neslučuji se zájmy všech obyčejných lidí. Takových je u soros jungen neotrockistu víc nez dost.

Kri-kri

To jsou oni typicti lziDodemagograti - lepsolipi, lháři..vidi jen to co chteji videt a slysi jen to co chteji slyset, pokrytci naštěstí je lidí už poznali a už jim zvoni hrana.

na příspěvěk reagoval Kri-kri

Uživatel Croft smazal svůj příspěvek.