Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Dobry_clovek odpad!

Ten clovek neni psychicky v poradku. Vubec bych se nedivil kdyby se na TV Barrandov zacalo poustet porno, protoze to by odpovidalo teto produkci. Zaroven pohrdam vsemi lidmi, kteri v dobe, kdy je snadne sehnat si jakoukoli jinou praci, pracuji pro takovou kreaturu, jako je Soukup. ()

julie_mie odpad!

Na to se nedá dívat. Kdo dá deset minut, je bůh. Nic tak hrozného jsem nikdy neviděla. Do této chvíle jsem odpad ničemu nedala, proto, že za vznikem stojí vynaložená energie a odvedená práce. Kvůli seriálu Premiér jsem udělala výjimku.Tohle si zaslouží jednoznačný odpad. Je to můj pomyslný vítěz hrůzy filmové tvorby. ()

PetrGadi odpad!

Jediné, co na tom dává smysl, je fakt, že v titulcích nebylo jediné jméno. Nikdo s tím nechce být spojován. ()

Jandecka odpad!

Několik let žiju v domnění, že Duel, Aréna, Barbara, přechytralý Musil, Týden se zombíkem, Naše zprávy a podobný koncept, je absolutním dnem, že nic horšího prostě už vytvořit nejde, protože i začátečnická tvorba na YT je lepší... Jenže ono to jde... Nechápu to.. To snad nemá ani základní scénář.. Prostě mi nejde do hlavy, jak tohle mohlo vůbec vzniknout a je to poprvé, co hodnocení ODPAD! je prostě moc dobré. Snad i tříleté dítě umí líp hrát... Tohle prostě vážně nepochopím. Tohle nejde brát ani jako parodie, tohle je prostě k blití ze všech pohledů. ()

evangelik odpad!

Já jsem viděl všechny díly nepřekonatelného "jistě pane ministře/premiére". Většinu dílů více než 5x, nekteré více než 10x.... ()

Dr.Str. odpad!

Když odezněla znělka, věděl jsem, že to bude levný. Viděl jsem však spoustu levných seriálů a byly dobré. Když zahrál podkres, věděl jsem, že to zahrál na piano a varhany sám Soukup. Ale to mi taky nevadilo. Čekal jsem, že si do seriálu najme za úředníky pár dobrých herců, kteří z něj budou dělat blbce a on všechny překvapí. Jenže se to nestalo. On se rozhodl, že blbci budou všichni okolo a on bude ten chytrý. Cesta nejúspěšnějšího českého youtubera za štěstím pokračuje. Neznám jej jako člověka, ale hercem není a nebude. Čekal jsem, že bude chtít do politiky, ale nyní si myslím, že se do ní nedostane. Tohle snad mentálně nemůže zpracovat ani kostka ledu. Dal jsem to celé, přiznávám. Omlouvám se. ()

Poryv odpad!

Zbraně hromadného ničení se dělí na zbraně jaderné, chemické, bakteriologicko-biologické, zápalné a pořad Premiér Jaromíra Soukupa. ()

falky odpad!

Na scenáristice nám vždy vštěpovali do hlavy: cokoliv se dá zahrát, to postava neříká. A cokoliv se dá vyškrtnout, aniž by se změnil smysl děje a jeho vyznění, to se vyškrtnout musí. Touhle optikou je jasné, že postava Premiéra zkrátka musí všechno říkat nahlas, protože Soukup nedokáže zahrát ani příčetnou osobu, natož nějakou roli. Co se týče druhé poučky, pak se dá vyškrtnout všechno a děj se skutečně nezmění. A když říkám všechno, tak nemyslím jenom dialogy, ale i kameru, světla, celé studio, zvukaře, produkci, toho, co nosil na plac kafe, ateliéry... a možná i celou planetu. Protože dokud bude tohle existovat, nebude dávat smysl nic. ()

5yrius odpad!

Vážně jsem chtěl dát 5* jen proto, aby neměl Soukup prvenství, aby neměl "nejhorší seriál všech dob". Nedokázal jsem to! To objektivně opravdu nejde! Ani z recese, ani z osobní nevraživosti vůči němu, ani jako snaha zviditelnit můj vlastní komentář mezi těmi všemi "odpady". Tohle si vážně zaslouží jen to jediné hodnocení - ODPAD! ()

Royaldell odpad!

Achjo,bych tak ráda dala všecky hvězdičky světa, ale to by mohlo znamenat, že by pak jarda soukup nebyl aspoň v něčem první. A to nechcem. Miluju a maluju. ()

Pokri odpad!

Na Slovensku sa točí veľa odpadových pokusov o sitcomy, ale žiaden sa na toto české veľdielo nechytá. ()

flouny8 odpad!

Teď už ta Ordinace nevypadá tak strašně, co? :) Poprosil bych pana Soukupa, jestli by s Andrejem nespáchal hromadnou sebevraždu. Děkuji ()

MyPupa odpad!

Ten pán je nemocnej a měl by mu někdo pomoci. Až pro něj pojedete, stavte se prosím i na Hradě. Ty dva si budou na dvojlůžkáči rozumět. Stydím se, že jsem stejné národnosti. ()