Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

daspivoj odpad!

Tenhle seriál sráží na kolena Roba Granta a Douga Naylora, kteří se snažili vykreslit nejhnusněší zákoutí Rimmerovi duše, a vysmívá se Douglasu Adamsovi, který se snaži ukázat poezii, kterou lze přežit jen uhrznutím si vlastní nohy. ()

jakkobCZ odpad!

Než mé oči poprvé uzřely toto fekální audiovizuální porno, rozhodl jsem se, že na sobě provedu nevinný malý experiment. Odhodlal jsem se totiž nejdříve polechtat svá varlátka svěrákem a otestovat, jaká z těchto exotických aktivit bude mému organismu škodlivější. Výsledek nechám na posouzení čtenáře. ()

dan22 odpad!

Čekal jsem, že to bude hrozný, ale až takhle? Tohle je odpad všech odpadů. Vydržel jsem asi 5 minut, dál to nešlo sledovat. Hodnocení je -100% ()

Slash_Flash odpad!

Já vám nevím. Je vůbec někdo překvapený, že to dopadlo jak to dopadlo? O tomhle hnusu jsem slyšel zcela náhodou a od té doby dost lituji, že internet stále existuje. Tak jsem si řekl, že do toho skočím po hlavě. A tak jsem to zhlédnul na Youtube aby ten chuj z toho nic neměl. Během těch 20 minut jsem dostal 5 mikrospánků, rakovinu, ztratil polovinu mozkových buněk a důvod žít. Jako co to mělo být? Přesně tohle se stane když idiot, kterej vlastní televizi pro důchodce a málomocné, kteří si nemohou přepnout kanál, dostane po půl hodině hrabání se v nosu a škrabání se na prdeli, nápad udělat ze sebe ještě většího šaška než doposud byl. A tak udělá "sitcom" kde 100% obrazu patří jen jemu, aby si namrskal ego a aby se cítil jako celebrita. Problém nastane ve chvíli, když je to jediné co ho na seriálu zajímá. Je to těžce nevtipné, extrémně nudné, hraje tam jen Soukup a jedna ženská, která hraje 4 postavy najednou. Jestli je to další pokus o vtip, tak se fakt nepoved. Dále to absolutně nedává smysl a je to seriál těžce o hovně. Pokud někoho baví 20 minut nekonečných scěn a sraček, které Soukup pronáší pečlivě podlaze, tak prosím. Radši budu sledovat od začátku do konce lenochodí gay porno, než sledovat seriál, který začíná slovy "Dobrý ráno, premiére." ()

Helgard odpad!

Je příšerné, že jsem se dožil toho, že budu někdy souhlasit se stupněm hodnocení, pro mne, největšího odpadu na této diskuzi, tedy Verbalem. Sice bych se nesnížil na samotné dno žumpy lidské komunikace, abych používal jeho výrazivo, neboť nemám v mozku poslední dva zoufalé neurony snaživě sáňkující po bortící se stěně šedé kůry, kamsi do krku, ale faktem je, že to co předvedl Soukup je nejubožejší, neherecký, netalent, nepopsatelně neohodnotitelný.....Opravdu jsem netušil, že se dá natočit něco tak hnusného, nekoukatelného a odpudivě nasíracího. Jestli jsem toho kryplíka neměl doposud rád, tak od nynějška ho zcela křišťálově čisto nesnáším......Nevzpomínám si, jestli jsem někdy viděl něco hnusnějšího. ()

Frank234

Jestli jste si mysleli, že pro vás neexistuje větší utrpení, než sledovat byť jen minutu tohoto dílka, ubezpečuji vás, že ještě větší utrpení bude, že uvidíte byť jen jednu hvězdičku. Za každou zasranou vteřinu mýho života, kterou jsem ten hnus dokázal sledovat, jedna hvězdička! ()

vlajad odpad!

Podíval jsem na youtube na prvních pár minut prvního a snad i jediného dílu a musím souhlasit s jedním zdejším tříhvězdičkovým hodnocením, kde hodnotící seriál přirovnával k Jistě, pane premiére. Dá se to k tomu přirovnat, ty vtipy tam jsou, narážky na aktuální dění a podobně. Problém je ale u zpracování. Kdyby na to Soukup najal schopné herce, mohlo to vypadat úplně jinak. A hlavně vymazat ten stupidní smích publika, který se ozývá i v situacích, kde je to naprosto nevhodné (resp. kdy se nic neděje). Celkově mi to přišlo jako satira a parodie nejen na politiky, ale i na sitcomy obecně. ()

Skullus odpad!

Typická neléčená narcistická porucha osobnosti, zhoršující se každým dalším dnem v manažerské funkci. Dokud se na jeho kanál (konečně chápu toto homonymum) bude dívat byť jen jediný divák, lepší to nebude. Naštěstí toho sám točí tolik, že tím divákem on sám být nemůže. Uf. Tak ho podpořme v nesledovanosti! ()

Praprase odpad!

Soukup v žumpě klesl na své dno a začal kopat do hloubky. První díl seriálu nastartuje masochistickou stránku člověka a po dalších dílech může končit sebevraždou. Ne, nedívat, nebo jen se sklenkou metylalkoholu, který zhasne váš zrak před závěrečnými titulky. ()