Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Nessak odpad!

Půjdu a omluvím se všem tvůrcům, kterým jsem kdy udělil ODPAD. Nemocný Soukup tímto... nevím co to je, ale vím, že sitcom to není, nově redefinoval stupnici. Odpad je od nyní jen jeho. A poprosil bych ty 4 uživatele, kteří mu rádobyironicky naložili hvězdičky, aby to přehodnotili a své hodnocení narovnali. Výše má být správně 0% ()

MATH odpad!

Záznam prvního dílu jsem musel co pět minut zastavovat, abych to rozdýchal. Za závěrečný dialog o tom... jo, legalizaci, by se měl promítat na Zlatých malinách jako útěcha pro “oceněné” herce, aby viděli, že může být hůř. ()

knoxvile odpad!

Trochu škodolibě jsem se na to těšil, bylo mi jasné, že to bude totální průšvih. Jenže ono to bylo tak strašně zkurveně debilní, že jsem se styděl i za toho Soukupa a všechny lidi, který se na tom museli podílet. Ještě jak měli na sobě ty porty :D Musel jsem ztlumit zvuk, aby sousedi neslyšeli, že se koukám na tuhle sračku. 1. díl jsem neviděl celý....ale vydržel jsem dost na to, abych věděl, že už to nikdy neuvidím. Tady dávám právem odpad! V porovnání s tímto, si zaslouží vše ostatní aspoň jednu hvězdu * A teď si běžím koupit auto na autosoukup.cz ! ()

LadyCroft odpad!

Začalo to nevinně, dnes je jasné, že má Soukup poruchu osobnosti, nejspíš umocněnou koksem. Scénář mu píší nebozí přeživší z jeho (padlých) tištěných titulů, ale sám se dal na place slyšet, že "bude spíš improvizovat". Vzkaz pro zaměstnance TVB: prosím řekněte ve studiu konečně, že král je nahý. Bude vás to stát hlavu, ale budete mít můj obdiv. ()

Honza__St. odpad!

Mírovi podle mě už definitivně hráblo. To se už ani nedá vysvětlit jako že se s někým vsadil, že dokáže celou televizi utáhnout sám. Námět mi připomíná Úřad Vládi z časů již pomalu upadajícího TELE TELE, ale když ty dvě věci porovnám, je to nebe a dudy. Tady člověk nevidí nic jinýho, než to, co Soukup v jednom kuse omílá ve svých publicistických a zpravodajských pořadech. Za chvíli tam nejspíš nebude mít ani tu ženskou a i ty vedlejší role bude hrát sám. Je nejvyšší čas, aby mu Zeman konečně pořádně vyhuboval. P.S: Nejsem pravdoláskař, se Soukupovými názory na ČT nebo na tu malou hysterku souhlasím, a na jeho rozhovory s prezidentem se podívám rád. O to víc mě štve, že ze sebe dělá čím dál většího idiota. P.P.S: Tohle by nemělo být nejhorší seriál všech dob. Byť je to opravdu příšerný, tak pravdoláskařská obdoba Goebbelse jménem To se ví je mnohem horší. ()

Vikmal odpad!

Škála hodnocení bohužel není dostatečná. Pod odpadem by měla být ještě stoka a potok hoven. A přesně do posledně jmenovaného toto veledílo patří. I se Soukupem. ()

blatouchm odpad!

Pokud vlastníte televizi, můžete posouvat hranice nemožného. Pan Soukup má zvláštní talent, že během jeho věty se vytratí veškerý vtip. ()

krisikowa odpad!

To není scénář, to je něčí blogpost napsanej na hajzlpapír po večerech v baru. A štáb a casting poskládal z toho, kdo měl v sobotu večer čas a potkal se s ním v tom baru. Jinak si nedovedu vysvětlit tu bytost, která hrála jakože tu "sexy blondýnu" svádějící "pana premiéra". Jinak si nedovedu vysvětlit ani nesmyslnej scénář pilotu, který popřel všechna pravidla pilotního dílu. Asi takhle: 1. V pilotním dílu by se měly naexponovat hlavní postavy, jejich povaha a záměr. NESPLNĚNO, Soukupova postava byla absolutně neuchopitelná. Je to bad or good guy? Nevím nic. 2. V pilotním díle by se mělo nastínit, jakým směrem se bude ubírat seriál dál a jaké budou postavy řešit dilemata. NESPLNĚNO, divák neví nic. A možná i postavy. 3. V pilotním díle by se měla naznačit poetika seriálu, způsob humoru a jeho podstata. No... DOUFÁM, ŽE NESPLNĚNO. Humor belhal na obě nohy a ještě tápal ve vzduchu, aby se něčeho chytil, kdyby hodil rybu. A největší drámo nastalo v momentě, kdy se hlavní postava košatě a bez jakékoli pointy rozpovídala o jistých kauzách, které jeho předchůdci zpackali. // Technickou stránku radši rozmazávat nebudu. Bez jakékoli ironie si troufám říct, že děti z filmového kroužku u nás na základce mají lépe naostřené filmy. Možná by si pan S. měl občas nějakého takového odborníka půjčit. Třeba si s sebou dotyčný přinese stativ, aby nemusel kameru opírat o záda někoho jiného. // SAKUM PRDUM: Pan Soukup je zajisté inovátor. Už dlouho jsem neviděla seriál, kde by se doslova a do písmene VŮBEC NIC NESTALO. Namísto fádní kolize, krize, peripetie a katarze jsme koukali dvacet minut na velice nezajímavou expozici. Vím, že ártová tvorba na to docela prdí, ale asi té moderně už tolik nerozumím, no. Protože jsem si nikdy nebyla "odpadem" jistější, než dnes. ()

Elden odpad!

Česká artová tvorba zažívá obrody - nevěřil jsem, že něco může v pocitu zmaru, beznaděje a bolesti překonat Nabarvené ptáče a ono dokáže! ()

jizvoun odpad!

Taková žumpa, že se to nedá ani dokoukat. Pět minut jsem to vydržel s verzí doplněného smíchu. Ale takovou blitku jsem teda dlouho nezažil, a to kraviny vyhledávám. ()