Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Diskuze

freddy

freddy (hodnocení, recenze)

ivory.GTR : Jenže šestá série, která teď běží na Coolu, není tatáž šestá série, která nyní běží v USA. Ve skutečnosti je šestá série na Prima Cool složena ze čtyř filmů o Futuramě, přičemž každý z těch filmů je rozdělen na čtyři díly. Takže místo šesté série vlastně nyní čeští diváci sledují tyhle filmy: http://www.csfd.cz/film/198177-futurama-benderovo-paradni-terno/ http://www.csfd.cz/film/235519-futurama-milion-a-jedno-chapadlo/ http://www.csfd.cz/film/235520-futurama-benderova-hra/ http://www.csfd.cz/film/235521-futurama-fialovy-trpaslik/

Carfait

Carfait (hodnocení, recenze)

Podle mě je 6. série strašná, sleduju to na Prima Cool a u 11. dílu jsem se už ani jednou nezasmál. Pro mě pravá Futurama skončila 5. sérií.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

masw

masw (hodnocení, recenze)

Potomac: ahh, tim si u me otevrel stary rany :( tyhle díly byly parádní a na takový seriál i nezvyklé, ale o to víc to těší :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Seedya

Seedya (hodnocení, recenze)

Tak asi to začínám rozšiřovat do okolí ale 6. serie je extra skvělá.. směju se u ní snad jako tehdy kdy jsem futuramu poprvé sjížděl a po úpadku s pátou sérií už nečekal že to bude lepší :) a ty nápady na díly.. senzace.. !! roboevoluce, vyměna těl, da vinci .. a mnoho dalších.. prostě.. jsem rád že není jeden z těch komedialních serialů které postupně ztrácí šmrnc :)

antikoule

antikoule (hodnocení, recenze)

Tenhle seriál není špatná náhrada za Simpsonovi když jsem se dodíval na poslední serii Simpsonových tak sem si pomyslel ze je s takovými seriály konec ale Futurama mě dost překvapila...Ale Simpsonovy u mě zůstanou na 1.místě!!

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

10. diel bol skvelý...obával som sa, že 6. séria bude slabá ale zmýlil som sa...

qwerty47

qwerty47 (hodnocení, recenze)

Tak jako u 10. dílu jsem se dlouho nezasmál. Zvlášť ta pasáž - Zoidberg (Fry) a profesor (Leela) u Elzara. :-))

vejfukCZ

vejfukCZ (hodnocení, recenze)

Naprostej souhlas. 6. serie plodi nejlepsi dily z celyho serialu a to je hodne odvazny tvrzeni. A souhlasim s vama - 7. dil absolutni spicka ale hne po nem nasleduje posledni desatej a 5. dil o Da Vincim.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

jj přesně je nejlepší a o dost si přišel na Mastrech to bylo hodně v poho

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

já sem s HIMYM velmi spokojený!!! a mimochodem retzrz posloucháš fajn muziku!! nebyl si náhodou na MoR?

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

njn to je možné a tak jako moc to neřeším ten dabing se na to dívám v originále a teď se fajně bavím u 6. série a jenom co se týče ještě dabingu na COOL tak HIMYM se mi taky nějak zvlášť nelíbí ale chápu Ty kteří to prvně viděli v cz pro ně je zase originál nic moc!!

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

taky jsem nenašel stejný pasáže, však si stačí pustit něco jiného a pouze porovnat hlas a styl dabingu ... proste Futurama na Coolu je fail, možná kdyby to dostali pod ruku lidi z ČT tak by to dopadli jako Simpsnovi .. ikdyž těžko říct v dnešní době

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

jj viděl jsem originál ale taky je pravda že by to chtělo na porovnání ještě ten originál ikdyž pro mě je jasná volba (originál):-D:-D PS: nenašel jsem ty stejné pasáže v aj

The Darkness

The Darkness (hodnocení, recenze)

presne tak treba u filmu kdo huli ten umi videl sem to na DVD a pak sem to videl v televizi inaci dabing a to bylo neco otresneho a kdyby sem to videl driv v TV tak by sem rikal urcite opak

qwerty47

qwerty47 (hodnocení, recenze)

retzrz : SOuhlasím, je to o zvyku a o tom, v čem to první uvidíte. Některé vtipy v češtině zanikají, ale jiné jsou pro našince nepochopitelné (když někdo nezná nějakou celebritu z USA, nebo pořad, událost či cokoliv) jsou dobře přeloženy. Ale taky si myslím, že Billy West a spol. umí líp zabarvit hlas, umí to víc prožít, zvlášť pak Billy West a jeho kvantum postav. :-)

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

retzrz: tak s Tebou zásadně nesouhlasím BENDER je v originále mnohem lepší než v CZ (pro mě jsou sice lepší všichni v originále) možná to bude tím že sem to viděl celé v originále než to bylo na COOL ale zkoušel jsem se na to dívat a moc mi ten dabing nesedl!!

The Darkness

The Darkness (hodnocení, recenze)

zoidberg v originale neni spatny ale ja zacne vzdycky vreskat tak v CZ je to lepsi a bender sa mne nelibi v originale vubec jediny kdo ma dobry hlas v originale je profesor

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

kdo z vás na dabing nadává a slyšel ho a kdo nadává, protože se to dělá posledních pět let při jakémkoliv použití slova dabing ve spojení s filmem nebo seriále?:o)

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006