Nejslavnější tvůrci hororů a známí herci vám přinášejí pět povídek plných hrůzy a černého humoru. Jejich scenáristou je Stephen King (Christine, Running Man, Poslední boj), režisérem George A. Romero (Noc oživlých mrtvol, Temná polovina) a maskér Tom Savini (Pátek třináctého) vytvořil strašidelné obludy, na které hned tak nezapomenete. (Falcon Home Video)

Diskuze

Cerhenak

Cerhenak (hodnocení, recenze)

Vcelku strašidelné dílo.....vcelku dobře natočený film...poprvé jsem viděl Leslieho Nielsena hrát záporáka

AxelWers

AxelWers (hodnocení, recenze)

Videl som to asi pred 25 rokmi no a až dnes som konečne prišiel na to, ako sa to volá :D

BoredSeal

BoredSeal (hodnocení, recenze)

Pro fanoušky je výborný 2DVD vydání z Velké Británie s perfektním dlouhohrajícím dokumentem, doporučuju. :)

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

samozřejmě v dnešní moderní době už je spousta modernějších hororů,ale na tu dobu roku 1982 to bylo za 5*

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Proč v komentářích každý druhý retard spoileruje popiskem jednotlivých epizod včetně point? Nepobírám. Naštěstí jsem to před shlédnutím nečetl.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

skvělé povídky,no chybí tu horor,je to dost napínavé a hrůzostrašné... 5*

thommas

thommas (hodnocení, recenze)

FILM NEVYCHÁZÍ 27.5.2009 VE STÁNKOVÉ EDICI FILMAGU! Vychází film Creepshow 2: Plíživý děs.

Étienne

Étienne (hodnocení, recenze)

Aj podľa mňa je Debna najlepšia, hneď za ňou je poviedka s Leslie Nielsenom v hlavnej úlohe.

Creepshow znovu

Creepshow znovu