Epizody(8)
-
Adrenalin (E01)
-
Amnesie (E02)
-
Todeswunsch (E03)
-
Dein Wille geschehe (E04)
-
Sag, es tut dir leid (E05)
-
Erlöse mich (E06)
-
Schließe deine Augen (E07)
-
Die andere Frau (E08)
Hrají
Ulrich Noethen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Promise (2011) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Jürgen Maurer
Rakousko
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Parfum (2018) (seriál)
Kailas Mahadevan
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Marie Leuenberger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Blackout (2021) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Petra van de Voort
Švédsko
Nejlepší seriály:
Wallander (2005) (seriál)
Nadace (2021) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lilly Liefers
Nejlepší seriály:
Katie Fforde (2010) (seriál)
Michaela Rosen
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Brigitte Zeh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nikolai Kinski
Francie
Nejlepší seriály:
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Anna Shirin Habedank
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Laura Tonke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Fritz Karl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Joachim Król
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ronald Zehrfeld
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Gerhard Liebmann
Rakousko
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Mala Emde
Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Poražení (2020) (seriál)
Esther Zimmering
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bettina Stucky
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Andreas Anke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)