Detektiv losangeleské policie Charlie Waldo (Charlie Hunnam) přišel o svou dobrou reputaci. Stáhl se ze společnosti, žije životem poustevníka v malé chatě někde daleko na vrcholcích hor a zmenšil svůj majetek na pouhých sto věcí. Jezdí jen na bicyklu, čímž minimalizuje i svou uhlíkovou stopu. V průběhu tří let mu narostl velký neupravený plnovous. Do jeho poklidného života najednou vstoupí soukromý detektiv, shodou okolností jeho bývalka Lorena (Morena Baccarin). Požádá ho o pomoc a vtáhne zpátky do práce. Jde o televizní hvězdu Alastaira Pinche (Mel Gibson), respektive o vraždu jeho manželky, ze které je obviněn. Je to zapeklitá věc – on si totiž nic z osudné události nepamatuje. (JOJ Cinema)

keria

Za mě příliš pomalé, Mel Gibson a Charlie Hunman každý po 1 hvězdičce. Příběh mohl být trochu víc propracovaný. ()

Mamutol

Nevím, kam bych tuhle slaboduchou věc zařadil, protože to skoro ani nejde. Není to ani akční, ani komedie a thriller už vůbec ne.  Morena Baccarin se tam jenom mihne a ostatní herci jsou tam jenom za šašky. Jak proboha mohli Charlie Hunnam a Mel Gibson vůbec tyhle role vzít, to při zkouškách nezjistili, v jaké to hrají srágoře ? ()

xxmurphyxx

Celkom milá groteska, plná rôznych viac či menej mentálne a morálne deformovaných postavičiek o jednom osvietenom hipsterovi, bývalom chlpatom, snažiacom sa rozlúsknuť jeden vcelku obyčajný prípad, ktorý kde príde tam dostane na búdku a dokonale hrajúcom Melovi Gibsonovi, na ktorého je radosť pozerať a ešte väčšia ho počúvať. ()

wowylgu313

Jedna hvězda za Charlie Hunnam protože on je vážně krásnej :) a druhá hvězda za občasný vtípek a snahu o detektivní zápletku ... Boužel tomu chybělo tempo, drama, vyvrcholení a celá ta pointa příběhu byla kostrbatá a tak trochu o ničem. Obsazení příjemné ale i přes Mel Gibsona a usměv hlavního protagonisty to na tři hvězdy nedosáhne .) :) zítra o tomto filmu nebudu už ani vědět ... ()

DonBraso

Vcelku zapomenutá detektivka, která se zde honosí akčním thrillerem, kterým rozhodně není. Film naláká na casting a ten silou vůle malinko drží pohromadě, i když Mel tu zase nehraje bůhví co a Charlie Hunnam jako detektiv Waldo postupem času taky za nic moc velkého nestojí. Kousnul jsem se a dodíval to, ale byla to spíše nuda, která vůbec nepřekvapila. ()

B0mb4st1c

Není to špatný, ale chvílema to nudí. Přijde mi, že je tam moc postav a tim je to takový podivně chaotický. Jinak po detektivní stránce mě to bavilo. Závěr se mi přímo líbil, až na přerušení druhou stránkou děje. Celkově za 6/10. ()

veverysiak

Pozriete a zabudnete, lebo takýchto chandlerovských vypŕchnutých odvarov je za vagón, možno utkvie v pamäti starnúci Mel, ktorému rola trosky sadla ako riť na šerbeľ, alebo nekonečný počet úderov, ktoré absorbovalo Charlieho telo počas vyriešenia prípadu, takže 40%. ()

Rian_witcher

Ze zajímavého vousáče se bohužel po jeho příjezdu do města stane bezva ňouma, který prakticky nic nedělá a vyřeší případ nějakým deduktivním odhadem. Divák nechápe jak ke svému odhalení vraha došel. A nechápe to asi ani scénárista :-) Hlavní je, že slepíte scénky se skvěle hrajícím Melem Gibsonem a stále krásnou Morenou Baccarain do slušné vypadající kriminálky. ()

Chicharron

Hollywoodský spektákl (ironie) o málo schopném ex-policajtovi z ještě méně schopného policejního okrsku a jeho všeho schopné bývalce, který má rozřešit záhadu zamčeného pokoje (s mrtvolou uvnitř) v luxusním sídle bohatého herce. Práci privátního očka mu komplikuje jakýsi (pro hlavní děj de facto podružný) side quest s hledáním USB klíčenky, pro který je opakovaně bit jak (kouzelník) Žito (v MMA ringu). Milý Waldo vypadá jak Ježíš, začal vyznávat ekoterotistický fetiš a filozofii nenásilí, proto po první pumelici vždy ochotně nastaví druhý spánek, aby se mu v hlavě řádně zatmělo. Jedninou boxerskou kreaci předvede s Melem Gibsonem, který asi hraje v podstatě sám sebe - bere nehorázné prachy za několikaminutovou stopáž ve filmu, který je těžce pod průměr a bohužel je už vyčpělý jak hodinu otevřený lahváč. Jednu hvězdičku dávám za žluté kolo, druhou hvězdičku za objektivy s parádním bokehem, kterými byl film natočen. Všechno ostatní stojí za starou bačkoru a pokavaď tento film neuvidíte, o nic nepřijdete. ()

Tranda

Příběh: 5/10; Humor: 6/10; Akce: 6/10; Napětí: 6/10; Hudba: 6/10; Vizuál: 6/10; Atmosféra: 7/10; Zábavnost: 7/10; Herci: 8/10.  6/10 ()

Heywood

Lepší než to na první pohled vypadá, když začnou ty "zelený kecy". Pak to dostane šmrnc staré Chandlerovské školy, kdy se to motá a kde co nesouvisí s něčím, potom tu máme to "mee to", jak ty krávy šoustaj kde jaká s kde jakým (a pak kvičej pak do médií, že byly zneužívané), vrah se ukrývá mazaně, ale výběr detektiva evokujke Zelené peklo s Travoltou a máme tu nápovědu. Femme fatale je lehce okoukaná, ale nešť. 65% ()

Polux

6/10 | Na papíře to znělo skvěle, takový ten film od Shanea Blacka, který ale není od Shana Blacka:-). Výsledek ale skončil na půli cesty. V podstatě na všechno platí "dobrý nápad, ale nedotažený do konce" od vyšetřovací linky, přes vtipy/satiru na HW, postavy/dialogy až po akci a celkovou atmosféru. | Co se týká obsazení, tak Hunnam je sympaťák, Gibson si roli maximálně užívá a moje oblíbená Baccarin je trestuhodně nevyužita:-(. | Kolem a kolem na zaplácnutí jednoho večera fajn, ale nenapadá mně jediný důvod, proč to někdy vidět znova. | PeZet ()

Jurcekk

Jurcekk Andrea išla na stretávku. Boli ste s jančim sami doma. Toto na JOJke. Celkom to ubehlo. Béčková detektívka o policajtovi čo jazdí po LA na bicykli a furt dostāva od niekoho cez držku...furt na teba vyskakujú nejaké figúrky... Asi to malo byť srandovné...či čo... Zaujalo ma že niekto ohodnotil ako odpad. Veď ten film , tvorcovia sa nič nehrá. ()