Těhotná žena umírající na rakovinu zanechá svojí nenarozené dceři 18 dárků – ke každým narozeninám jeden, dokud nebude dospělá. (Netflix)

Gart10

Velice zajímavý snímek, který hodně hraje na city. Příběh sice čas od času nedává logiku, ale ta atmosféra je skvělá, že mi ty dvě hodiny utekli docela rychle. Za mě 80%. ()

stow

Pekný príbeh, ktorý je však ničený logickými chybami v príbehu. Pre romantické duše ok, inak neodporúčam. ()

Dzurr

Natočit krásný a dojemný film je takové italské know-how a v tomhle případě se to naprosto potvrdilo. Velice zajímavý námět, skvělé herecké výkony, film neměl žádná  hluchá místa. Zkrátka to byla 115 minut dlouhá emotivní a mysteriózní jízda u které nemůžu hodnotit jinak, než 5* ()

theblackswan

"...Máme tě s maminkou... moc rádi. A nikdy ti to neříkáme, protože v naší rodině nejsme dostatečně otevření. Jsme rodina zapšklých ropuch. Ale ty dobře víš, že tě milujeme nadevše a vždycky tě budeme milovat. Alessio je moc šťastný muž.” Dojemný proslov otce na svatbě Elisy… ()

lineker

Tak jak jsou seveřané nedostižní v krimi žánru, tak dokáží italové bodovat se srdcebolnými, hořkosladkými dramaty. Z popisu jsem až takovou ždímačku emocí nečekal, ale stalo se a moje oko nezůstalo nejednou suché. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů