Ángel, mechanik z madridského předměstí, se zamiluje do Estrelly. Jenže pak se zaplete se zločinci a dostane se do hledáčku houževnatého detektiva. (Netflix)

DonBraso

Náměť má mnohem na víc,než finální produkt.Nevím co se dělo,ale nechat Luis Tosara absolutně nevyužitého je trest smrti.Miguel Herrán se snaží,ale ten zrod je to nejhorší co na filmu dostanete.Prostě mu vůbec nedokážete uvěřit,protože Vám vůbec nedá ani příležitost.To je jak film bez scénáře,kde se jednou řekne akce a něco se děje a vcelku to dobře vypadá,ale v zápětí si říkáte,že ztohohle mohla být nukleární bomba a on vcelku jen tichej prd jak s prdelí ve křoví.Najednou partička včele s Ángelem chce jít dál.Dělají automechaniky či vlastně co,ale najednou už přepadávájí s gracií vše.Do toho jedna postava,která má charakter jsem tu,abych to posunul dál a právnička,na kterou se pěkně dívá,ale díky no scénář se jaksi k tomu zvratu  jako nedoberete.Pak tu jsou dvě žáby a typický love story a opět Tosar,který hraje kápa,ale je tu tak 8 minut za film.Komisař,který je vždy po zadu a nebo zátah povede,ale hlavní postava je o pár chvil zas venku.Ne ne,pohromadě film moc nefunguje.Divák prostě musí být spokojený,že je to barevný a hýbe se to.Má tu ženský,má tu známý tváře a nějak se to občas v těch akcích a jedné nečekané zlomí,bohužel koncem to fakt nebude.Ten je vyloženě pro smích do výlohy.Průměrný film.50% ()