Blutige Anfänger - Season 1 (2020) (série)
Hrají
Luise von Finckh
Německo
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Spící pes (2023) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
François Goeske
Francie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Timmi Trinks
Německo
Nejlepší seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Jane Chirwa
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Neil Malik Abdullah
Rakousko
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Esther Schweins
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Salvatore Greco
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Werner Daehn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Fleming (2014) (seriál)
Steffen Groth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Christoph Grunert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Svenja Beneke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Erika Skrotzki
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Harald Schrott
Rakousko
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Martin Bretschneider
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Luise Großmann
Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Artemis Chalkidou
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Luna Arwen Krüger
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)