Strašidelný autobus veze pasažéry na neznámá děsivá místa, která nevěstí nic dobrého. Hororový seriál je sbírkou výtečných příběhů, ze kterých mrazí v zádech. (Netflix)

Rockerman

Šest kratičkých povídek od spíše úsměvné první o vikingském obětním kameni, přes vraždícího schizofrenika, další vtipnou o spisovatelích, čtvrté o ukradeném objevu, páte a zřejmě nejlepší o staré škole, až po šestou o vraždící psychpatce. Solidní podívaná, ale nemohu se zbavit dojmu, že nejstrašidelnější byl vždy ten začátek s odjíždějícím autobusem. ()

roxy_ellen

koda, že není víc takových seriálů. Jasně, ne všechny díly jsou spešl a originální. Pár ale dílu mě vážně zaujalo, obzvlášť ta "spisovatelská" povídka :)). Každopádně stojí za shlédnutí a velké plus (a 1 hvězda navíc za to), že jsou to epizodické, povídkové jednohubky. Krom toho, že mám prostě slabost pro severskou filmografii 👌 ()

helraiser

Koukatelné, výhoda je délka díky které se divák nemá šanci nudit. Jednotlivé povídky jsou celkem fajn i když hororu se dotknou je lehce, ale i tak potěšující. Nejhorrorovější je vždy začátek v autobusu a závěrečná pointa každého příběhu. Celkem spokojenost. ()

iN

První dvě epizody dobré, pak už jde kvalita strmě dolů a spíše se u těch dalších epizod zasmějete, než abyste se báli. Na seriálu se mi nejvíce líbil ten úvodní autobus, který veze protagonisty jednotlivých příběhů a postupně jim zastavuje. ()

Morb

Po prvních čtyřech dílech mohu s čistým svědomím doporučit. Moc nechápu hodnocení místních pseudoritiků. ()

sommernachts

Ako prostriedok boja proti nude v karanténe fajn, a to je asi tak všetko. Remeselne v poriadku, herci fajn, poväčšinou dobre vybratí, sympatickí a naozaj hrajúci (snáď s výnimkou herečky hrajúcej Sannu v piatej poviedke - tá ako keby včera vyšla zo školy dramatického hrania pre začiatočníkov), jediný, ale zato vážny problém sú tie najprefláknutejšie pointy. Seriously, komu nedošlo, ako skončí trebárs druhá a štvrtá poviedka najneskôr po desiatich minútach? ()