Režie:
Bobs Gannaway, Rick Calabash, Skip Jones, Ken Boyer, Peter Ferk, Tony Craig, Karl Fischer (více)Hrají:
Kath Soucie, Tara Strong, Jeff Bennett, Frank Welker, April Winchell, Pamela Adlon, Charlotte Rae, Marla Gibbs, Cree Summer, Toran Caudell, Gary Owens, David L. Lander, Michael McKean, Jim Cummings (více)Epizody(53)
-
Snow Bounders / Gnaw or Never (S02E31)
-
Poison Ivy / Twelve Angry Pups (S02E32)
-
The Good-bye Chick (S02E33)
-
Robo-Rolly / Splishing and Splashing (S02E34)
-
Virtual Lucky (S02E35)
-
Cupid Pups (S02E36)
-
Artist Formerly Known As Spot / Nose Knows (S02E37)
-
K Is for Kibble (S02E38)
-
Humanitarian of the Year (S02E39)
-
Beauty Pageant Pandemonium / Hog-Tied (S02E40)
-
Coup de Vil (S02E41)
-
Every Little Crooked Nanny / Cone Head (S02E42)
-
Channels / Un-lucky (S02E43)
-
The Making of... (S02E44)
-
Best of Show / Walk on the Wild Side (S02E45)
-
Horace and Jasper's Big Career Move (S02E46)
-
De Vil-Age Elder (S02E47)
-
Jurassic Bark / My Fair Moochie (S02E48)
-
Dog Food Day Afternoon / Spot's Fairy God-Chicken (S02E49)
-
Good Neighbor Cruella / Animal House Party (S02E50)
-
Dalmatian Vacation, Part 1: Road Warriors (S02E51)
-
Dalmatian Vacation, Part 2: Cross-Country Calamity (S02E52)
-
Dalmatian Vacation, Part 3: Dearly Belove (S02E53)
Hrají
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Frank Welker
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
April Winchell
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
Pamela Adlon
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Charlotte Rae
USA
Nejlepší seriály:
Na doživotí (2007) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Prolhané krásky (2010) (seriál)
Marla Gibbs
USA
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Cree Summer
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Toran Caudell
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Nepohádky (2018) (seriál)
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Gary Owens
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
David L. Lander
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Michael McKean
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Jim Cummings
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
The Burdens of Shaohao (2013) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Brad Garrett
USA
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál) - herec, a.z.
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
Don Knotts
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Danny Cooksey
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Ren a Stimpy (1991) (seriál)
Drobečkové (1990) (seriál)
Ben Stein
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál) - herec, a.z.
Veselé obludy (1994) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Christine Cavanaugh
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Pam Dawber
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Mork & Mindy (1978) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)