Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

Diskuze

Dacsus

Ta otázka je asi stejně relevantní jako "Máš radši kokosovou nebo oříškovou Fidorku?", tak mi přijde zbytečné na ni odpovídat.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Mám rád příběhy ala "Můj známý, má známého a ten má známou a ta vaří Bidenovi jídlo a ten se ji svěřuje se všemi těmi továrnami na sex" to je dobrý :))))

na příspěvěk reagoval Cooller, Dacsus

hirnlego

těžko říct, řikal že to je přiběh odněkud z Afriky, popisoval i horší... Ukazuje, to musi uznat každý. A to si mimochodem nevybiram stranu, já se na tom jednoduše vubec nechci podilet. Velmi mi vadí že se tam posilaji penize na vraždění lidi.

hirnlego (hodnocení, recenze)

Cooller

"Putin ukazuje jak klidný a mirotvorný člověk je." <333 tohle je zatím snad to nejkrásnější hned po zjištění, že Země je placatá

hirnlego (hodnocení, recenze)

Cooller

"továrny s ženskyma který dokola znasilnuji dokud neotěhotni" tyjo, nebylo by jednodušší třeba, já nevim, normálně je oplodnit?

na příspěvěk reagoval Cooller

Dadel

děláš to samé co kolega Shit, vkládáš slova do ust...  nejdřív jste tady popirali vubec existenci Adrenochromu uplně, teď jsme se dostal ik tomu že si to mužeš koupit, ale že to je z krys neni už podstatný a teď řešime jestli Biden unaši děti a pumpuje z nich adrenochrom co tady doslova vubec nikdo neřekl ale nedivil bych se tomu upřimně :D kolik máš vakcin, co borče? a co CO2, co na to řikaš? All true?

Dacsus

Znova, tady nejde o to, jak se objeví. Pointa celé diskuse je, že Biden s Killary nemusí unášet děti a ždímat z nich adrenochrom, když si ten samý adrenochrom můžou legálně koupit na internetu.

na příspěvěk reagoval Dacsus, Cooller

Dadel

Fakt chces popierat ze mnoho elit figurovalo na Epsteinovom zozname?

Ako aj to, ze zrazu velmi vhodne spachal sebevrazdu, vo vaznici, kde bol sledovany 24/7, a nie je o tom zaznam?

Co sa deje na Ukrajine je mi naozaj fuk, pretoze tam je tolko propagandy z oboch stran (navyse sa ignoruju udalosti ktore tomu predbiehali), ze ma to naozaj nezaujima.

Nemusim mat nazor na vsetko, vsakze?

Dadel

1. definuj elity? Clintonová? ano, pravděpodobné tomu tak je, je spousta nepřímích dukazu a spekulací co na jejich nadaci ukazují včetně dalších skandalu. Např. bratru Podestových atp. Hollywood elity? Naprosto Věřím že ano, ale opět nejsou přime dukazy kterýma bych mohl usvědčit konkretní lidi, uvidime s čim dalšim přijde Gibson, Wahlberg a další. Nejedná se pouze o demokratické elity.
2. Rusko se ničemu nebrání, Rusku se naopak drží velmi na uzdě což byl koneckonců i podle našich vojenských analytiků důvod proč byla ta wannabe revolta ze strany prygožina a wagner group, kteří chtěli vzit utokem celou ukrajinu. Putin ukazuje jak klidný a mirotvorný člověk je.

na příspěvěk reagoval hirnlego, LordHyperion

Dadel

Cize ta latka sa objavi v organizme len tak, z nicoho?

bez akehokolvek procesu?

Ja sa pohybujem medzi matfyzakmi, nie chemikmi, preto sa pytam.

Ono, co za mentalov a klaunoc wokies su, toho je plny net:

Leftist Memes DESTROYED in 5 Minutes

ANTIFA ARRESTED AT OUR PRO-LIFE EVENT! | Kristan Hawkins & Isabel Brown at VCU

When Wokes and Racists Actually Agree on Everything

Today’s Edition of “Things That Are Now Racist”

na příspěvěk reagoval Dadel

Cooller

tak tvoje argumenty a to jak se tady chováš, tomu trochu napovídají, že akždého komu se tenhle film nelíbí, bys nejraději soudil u nějakého lidového soudu

Dacsus

Tady nejde o žádný proces. Od člověka, co tvrdí "Ja sa pohybujem medzi akademikmi (konkretne fyzikmi a matematikmi)" bych čekal, že bude chápat, že chemická látka má nějaký vzorec, je vždy stejná a tedy zaměnitelná, krev žádný vzorec nemá, je to směs všeho možného a člověku nemůžeš jen tak dát krev jiného člověka, natož krysy.

Yoshitsune

tagni mě prosimtě tam kde jsem tohle řekl, díky. Vidiš jak si hloupej? Musiš mi vložit slova do ust abys mi měl jak odpovědět a nebyl za kompletni gumu :D Řekl bych ti jaky to je, roztomilý ale určitě ne. Je mi tě fakt upřimně lito, bez ironie...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Cooller

Na film bych kouknul, ale nemám přistup do šestého podlaží :-/ a tímhle tempem tu osvětu neuděláš a o tom přístupu ani nemluvím.  Ale líbí se mi ta vaše logika, "Tobě se tenhle film nelíbil ? Jsi pedofil" , je to......roztomilý :))

na příspěvěk reagoval Cooller

Yoshitsune

nepoznám, pišu doufám že jim nejsi. Každopádně předpokládám že pedofil minimalně bude sdilet tvoje nazory a už to by mi osobně vadilo, ale každý jsme nějaky... jestli budeš chtít poznání, koukni na ten film, ja už na tebe nemam naladu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Dadel

To je clovek co veri, ze Biden unasa deti alebo ze Rusko je super vec - kto tu cosi take tvrdi?

Na rozdiel od toho ze chlapi sa mozu stat zenami a opacne? A ze muslimov je mozne mirumilovne vclenit do EU, a prinutit ich prijat europske hodnoty?

Vy ste fakt klauni.

na příspěvěk reagoval Dadel