Karel_Kuhn

Pokračování přímo závislé na předchozím díle, kdy film začne jako nenáročná pohádka o splnění si amerického snu do té doby, než Sly dostane tvrdou ráno pod pás a donutí ho to kráčet ve šlépějích podle vzoru jedničky. A tak sledujeme Rockyho cestu vytřískat prachy z toho samýho zápasu co minule (podobně jako tvůrce tohohle filmu). Některé scény si z minulýho dílu příjmo vypůjčil, divák tak mnohdy nesleduje nic moc novýho. Pozitivum je, že se film nesoustřeďuje celou dobu zas jenom na Rockyho, ale zasloužený prostor dostal i jeho trenér Burgess Meredith, posledních 20 minut to trochu spravilo - 60%. ()

K1K0

Pokračovanie v legendárnom boxerskom filme a živote Rockyho Balbou čo mozem na to povedať, len toľko že je to výborný film ()

AtemuLukas

Pokračování klasiky, kterou mám z celé série asi nejmíň rád. Nevím proč, ale prostě tohle je ten nejvíc zbytečný díl, který jsem viděl.  Rocky se po prvním dílu dostane do zlé situace a tak musí jít zpět do ringu a ano to byste nečekali s Creedem. Jejich odveta má ukázat, kdo je pravý šampion. Do toho Adriana skončí v nemocnici a Rocky nevím co má tak dělat. Jako tohle je děj slušného bijáku, který režie a dokonce i herecké výkony totálně pohřbili. A to nemluvím o scénáři. Ale i to dokážu přejít. Co mi ale u prvního dílu vadilo nejvíce tak byl sám Rocky. Nevím proč, ale v druhém díle se mi zdál nejhloupješí.  A to mi dost  kazilo zážitek a asi nejvíce ve scéně, kde byl na konferenci. No ale co bylo opravdový přepadl? No byl to poslední fight. Jako bylo to opravdu nelogické. Poslední třetinu filmu trénuje na odvetu a potom v ringu nic z toho nepoužije. Místo toho si furt nechá dávat rány na hlavu. Ale i tak je to povedený film, ale nemohu jinak, než mu dát jen 60%. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers