Na staveništi domu na okraji města někdo z dálky zastřelí tři ukrajinské dělníky. Je motivem pachatele xenofobie, nebo šlo o vyřizování účtů mezi konkurujícími si stavebními firmami? Magda s Martinem musí zkušeného střelce dopadnout dříve, než udeří znovu. Filip a Hana jsou zadrženi a hrozí jim obžalování ze spáchání trestného činu. Podaří se Martinovi zjistit, co se ve skutečnosti stalo, a Filipovi a Haně pomoci? (Česká televize)

callix

Vzhledem k okolnostem, ustřižený konec chápu a kdyby to nemělo spojitost s těmi událostmi, tak by to člověk bral jako zajímavý případ. Ovšem ta vedlejší linka se synem, je mimořádně otravná a nejlepší by bylo, kdyby ho odsoudili a on do konce seriálu zůstal ve vězení a neotravoval. ()

fafejt001

No  jsem  na  vážkách . Pokud  by  to  bylo  , asi ,  bez  těch  střihů ,  bylo  by  vyšší  hodnocení .  Chápu ,  že  to  muselo  být  nějak  upraveno   ,  z důvodu    tragédie    ,  která  se  stala  vloni   . Zápletka  se  synem  nečekaná  a  napínavá . Ale  občas   postup  při  vyšetřování  trochu  chaotický  a  nelogický ,  třeba  skútry  ,   třeba  ta  účtenka  ve  skútru - dost  nelogické , dále   pouzdra  na  kytary  ,  a  zejména  odpovědˇ  otce  , že  mu   ,  NĚKDO  ,   ukradl ,   bez  poškození  zámku    ,  uzamčené -  4  pušky     a  tak  podobně . Jinak  ovšem  tento   díl  napínavý  . Takže  tři a půl * . ()

a-ja odpad!

Nevážená Česká veřejnobezprávní lživize, musela jsi tam vrazit stranu, co ji k smrti nenávidí pětilepra, taky se muselo promluvit o extremistické kapele, nojo, novodobé politické školení mužstva, páníčci zvednou výpalné... eh... koncesionářské poplatky a budete moct dál přihrávat love kámošům... Jděte už se bodnout, eurosoudruzi. ()

ABC1

Podle mě tenhle díl nejslabší a nejkontroverznější, ach jo. Začíná to fakt připomínat 30 případů.  Nechápu, proč se rasismus, xenofobie, udávání s politickou motivací, politické strany (SPD) a další nešvary cpou do detektivek, kam to absolutně nepatří. Špalková a Vyorálek jsou tady celkem za blbce, než jim dojde na poslední chvíli, jak to všechno bylo!!! Jo a ta vedlejší dějová linka mě taky pěkně pije krev...jako dalším, byla bych nejradši, kdyby kluka, až ho pustí z vazby nebo vězení, doma pěkně profackovali!!! ()

Kacka1969

Pro nás, co máme dospívající děti, dost drsný zážitek. Nutí přemýšlet, jestli ve výchově děláme maximum, jestli máme přehled o aktivitách dětí ve volném čase. A jestli stačí být jen dobrým příkladem... Závěrečné titulky v tichu- působivé 👍 ()

milanista

Dobrý námět, opět nesmyslné pátrání, plné chyb jak z učebnice. Elitní kriminalisté dělají jednu školáckou chybu za druhou... A přesto je intuice vede správně. Děkuji, že byla vystřižena oslava střelce. Jen psycho nepochopí, co to u někoho může vyvolat. ()

Scott67

Vrátí tyhle střihy někomu život ? Těžko. Absolutně nechápu, kam jsme se to s tímhle podivným pokrytectvím dostali. Už zase sedí na prameni jakási tlustá žába, jakýsi nový Ludvík Toman, který fundovaně rozhodne, co se nesmí točit a co se nesmí pouštět lidem. Jo a prý nám zakážou kamna. Jinak detektivka dobrá i bez toho ustřihnutého konce. ()

community

Tož tak se nám z toho stává občanská výchova, uvědomělý velitel tohoto díla tam vrazil název strany, kterou nesnáší pětikoala, takže další dotace na veledíla zajištěny, akorát, že v reálu nám tu střílel své spolužáky a náhodné chodce student humanitních věd, to jsou paradoxy, že p. V. ()

Player11 odpad!

Jak za Majora Zemana - poslouchá štvavou vysílačku, čte zakázanou literaturu vydanou v Západním Německu, roztrhal vlajku Sovětského svazu, Bič boží... resp. volí SPD, nadává na Ukrajince, roztržená vlajka EU, trestní oznámení za příspěvky na sítích = je podezřelý. A prokurátor je málo politicky uvědomělý! Policajt: "Lidi nám začali pěkně začali udávat..."  Ty vole!!! ()