Magdě přišel z nedohledatelné adresy mail od Ranního vraha. Jsou na něm fotky dvou zahalených žen, kterým jsou vidět pouze oči, označené písmeny A a B. Pod fotkami je text: VYBER TU, KTERÁ PŘEŽIJE. JINAK ZEMŘOU OBĚ! Pátrání nabírá na obrátkách, policisté znovu prověřují všechny možné svědky z minulých vražd, aby získali aspoň nějakou stopu. Mají přibližný identikit pachatele a jeho DNA. Přes média se obracejí o pomoc i na veřejnost. Hra nervů eskaluje. Podaří se včas dopadnout Ranního vraha, který se pustil do kruté hry s policií? (Česká televize)

randalll

Skvělý seriál. Těšil jsem se na každý nový díl. Vyzvednul bych výkon pana Vyorálka. Jeho roli jsem mu věřil od začátku až do konce. Takhle se dělá kriminálka a rádobytvůrci z ostatních TV by si měli vzít příklad, protože pořady typu Modrava a spol. jsou proti tomuto naprostý odpad!!! ()

Slide

Když jsem viděl, že vyjde druhá série tohoto, v první sérii, silně průměrného seriálu, nebyl jsem zrovna nadšen. Tato série byla ale mnohem lepší a v posledním díle vygradovala v něco, na co už se dalo objektivně koukat. Na pět hvězd by to asi objektivně nebylo, ale za to jaké utrpení byla první série tu těch 5 hvězd nechám. ()