kubyno

Scénáristická perla mezi filmy, hlášky a citáty, které si budeme donekonečna opakovat, dokonalí herci a správně Quentinovsky ujetý. ()

Kratoc

I kdyby Tarantino až do smrti točil třeba jenom reklamy, tak tímhle filmem se zapsal nesmrtelně do historie. Nejen, že vrátil zpátky na výsluní třeba Johna Travoltu, ale ten scénář! Ta režite! Ten humor! ()

Al Mustafa

Výborný film. Jenom byl na můj vkus moc vulgární, a proto si dovoluji navhnout aby všechna sprostá slova v tomto filmu byla nahrazena slušnými výrazy jako například himbajz nebo plantážníci. ()

ursinko

U mňa dokonalé filmové dielo. Po prvom pozretí na videu v r. 1994 som mal z tohto skvostu zmiešané pocity, ale každým ďaľším zhliadnutím stúpal na cene a kvalite, až kým som si všetky poviedky nepospájal chronolgicky do poradia a nevychytal maličkosti. Pozerateľné kedykoľvek a v ktorejkoľvek časti filmu. Soundtrack na Vianoce 1995 musel byť, a odvtedy som videl Pulp aj párkrát vo filmovom klube. text Ezekiela som dokonca nosil v peňaženke. nemala nápis Bad M.. F.. ()

j0nathan

Nejlepší Tarantinův film na který nezapomenu, kvůli neumírajícím hláškám. "Když zmizíš, budeš zmizelej nebo tě zmizím já" :) ()

radekgfx

Tuctový příběh vyprávěný způsobem naprosto mimořádným. Úchvatná kamera, spousta technicky precizních scén nerušených častými střihy a příběh, který vás uvede do děje, provede spletitými zákoutími dějové linie, aby nakonec skončil přesně tam, kde začal. Pulp fiction není ani tak kult, jako spíše klasika. Tam, kde by jste si jinak kousaly nehty (či jinou část těla) nudou, rozehrávají Historky z podsvětí mistrně napsanou hru dialogů, která u vás vzbudí spoustu pocitů, jenom ne nudu. Film který neomrzí. Film, který lze vidět v jakékoliv náladě. ()

LukyNike

Mě to bavilo. Na to že to trvalo dvě a půl hodiny, tak jsem se vůbec nenudil. Ale že by to bylo až tak vynikající? No každopádně ''Na takovejhle kšeft bysme měli mít brokovnice''. :) ()

rusty09

Fakt mě nebaví se dvě hodiny dívat na film, kde se vlastně jen mluví a mluví. čekal sem, že se něco stane, ale jaksi nic takže sem si dvě hodiny jen tak seděl, a větší nudu sem v životě nezažil. ()

Spiizy

Moje srdeční záležitost - nesmrtelné gagy, propracované příběhy, neuvěřitelně silné herecké obsazení a to vše pod taktovkou Quentina Tarantina? Filmová lahůdka, která neomrzí. ()

Yokolobuna

Předně film disponuje chvilkami absolutně odporným českým dabingem. Marsellus v podání Vydry je děsný. Za to ale film nemůže a jedná se jednoznačně o nejlepší snímek Tarantina, kterého jinak bytostně nesnáším. Zábava, hlášky a slušné herecké výkony, to je Pulp Fiction. K dokonalosti mi však něco schází a třetí povídka, kde si zahrál sám Tarantino, je o prdu, nudná a nesmyslná. Proto 4 hv. ()

Chipešek

Uznávám dopad Pulp Fiction na pozdější vývoj kinematografie, film samotný až na pár zapamatovatelných hlášek však jde dost mimo mě. Možná tu pečlivě skrytou genialitu objevím, pokud se někdy zmůžu k další projekci, v nejbližší době to ale určitě nebude. ()

ChillThomas

Co jsem mám psát ? Tohle je legendární podívaná ! Kdo neviděl tak zhřešil kdo viděl tak ať si to jde zas pustit ! U Pulp Fiction chybí ještě hvězdičky navíc 5* je málo pro Tarantinovku .. Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh!..................Nepotřebuju, abys mi říkal, jak dobrý mám kafe, jasný? Já ho totiž kupuju, vím jak je dobrý. Když Bonnie nakupuje, tak koupí svinstvo. Já kupuju drahý kvalitní kafe, protože si chci pochutnat. Ale víš, co mi teď vrtá hlavou? Není to kafe v mý kuchyni, je to mrtvej negr v mý garáži!....................Všim sis před mým domem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?...................Zmizíš z tohodle města, hned teď. Když zmizíš, budeš zmizelej. Nebo tě zmizím já.......Kráva blbá, ze všech těch podělanejch krámu zapomene zrovna tátovy hodinky.............Julesi, jestli dáš tomu kreténovi patnáct set babek, vodprásknu ho už z principu......................Co dál? Já ti řeknu, co dál. Teď sem pozvu pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampama tady pro pana domácího. Aby si tady hoši trošku zablbli. (k Zedovi) Slyšíš mně, ty vidláku? Ještě jsem s tebou, hochu, neskončil. Tvá prdel pozná středověk!...............................Tak to já budu rovnou srát atomový hřiby, ty kreténe. Vždycky, když se dotknu toho mozku, jsem jak bedna dynamitu. A vůbec! Co já vlastně dělám tady vzadu? Ty jsi ten, kterej by měl zkoumat šedou kůru. Čenžneme se. Já jdu mejt vokna a ty pojď skládat negrovi lebku!........................Takže. Teď vypadneš ven a řekneš: "Dobrou, byl to krásnej večer". Vyjdeš ze dveří. Nastoupíš do auta. Odjedeš domů. Vyhoníš si ho a hotovo. Šmitec........................NESMRTELNÝ HLÁŠKY ()

waits

I po téměř dvaceti letech a asi desátém shlédnutí považuji tenhle Tarantinův majsrtštyk za bezchybný. Na každou scénu je čistá radost se dívat. Vše je dokonalé - scénář, režie, herci, hudba, střih (ty krásné zatmívačky). Nemám ani nejmenší výhradu, pro mě čistá stovka. ()

andio

Tak tohle je klasika. Skvělý hlášky, drsný postavy, hutná atmosféra.. Pulp Fiction je prostě jeden z nejlepších filmů, co kdy byl natočen. Tuny dobrejch vtipů, narážek a scén. Travolta, Jackson, Willis - dokonalý spojení tolika skvělejch herců.. Mistrovský Tarantinovský dílo. 10/10 ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra