Seriál z malebné vesnice vypráví s laskavým humorem a nadhledem o veterinářce Lucii Boučkové (Tereza Kostková), která na malé vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama se však jednoho dne ocitne před volbou, kdy se musí správně rozhodnout mezi dvěma muži, aby našla pravou lásku a zajistila šťastnou budoucnost pro sebe a svého syna Filipa (Filip Antonio). (TV Prima)

martinicon

Seriál jsem shlédnul doslova na jeden hlt, i když nebyl oscarovým. Místy na mě působil roztahaně a některé zápletky uměle vložené. Pokud bych měl vytknout, tak délka seriálu, hustota děje. Každý díl měl být lépe propracovaný, dějových linek tam mohlo být víc. Režisér se mohl pokusit o malý experiment právě v podobě dalších propletenců. A nakonec jsem přesto všechno čekal, že bude dotočeno pár dílů k tomu, jelikož některé dějové linky se mi zdály nedodělané. Co musím uznat, jeden z mála seriálů, který se mi i přes jeho nedostatky líbil. Herecké výkony, příroda, hudba a exteriéry celkově byly to, co mě nechalo seriál dokoukat. ()