Můžem i s mužem

• angličtina We Can with a Man

Čtyři kamarádky v nejlepších letech se sejdou na oslavě Martiných narozenin v tajemném bytě, kde se setkávají s úplně cizími lidmi. Na oslavě odhalují své nejhlubší touhy: Dita si prostě přeje, aby všichni byli šťastní, Marta je na lovu za mužem, Marie se snaží získat zpět toho svého a Stella tvrdí, že „je v pohodě“. S postupujícím večerem si však všechny uvědomují, že touží hlavně po lásce a porozumění. A nadešel čas s tím něco udělat! (Bontonfilm)

venedikt

Nevím proč to tak všichni odsuzujete, koho nerozesměje v prvních minutách ironie, tak se prostě nedívejte. Za mě Vanda umí, aspoň rozesmát. No ani v kině by mi to nevadilo, ale jako televizní inscenace dobrý... Trochu mi to připomíná Taková normální rodinka, jako film na Silvestra v podvečer geniální. Já jsem se zasmál mockrát. Je to taková divadelní komedie. Truchu primitivní, polouměkecký, ale to je asi trochu úmysl. ()

gapa466 odpad!

Přišlo mi to celé jako nějaká šifrovaná zpráva a já kód neprolomil. Pokud jiní diváci a divačky ano, gratuluji jim. ()

Korpy22

Skvělá ukázka toho, jak se skvělé divadlo může zvrtnou ve velmi nepovedený průser. Vanda Hybnerová se postavila do role režisérky a neměla v sobě zrnko sebereflexe. Ne vždycky to co funguje u divadla, funguje u filmu. Film je bizarní, afektovaný a vlastně tak trošku o ničem. Tohle se bohužel nepovedlo. ()