Resident Alien

Komedie / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, (2021–2025), 32 h 48 min (Minutáž: 44–47 min)

Tvůrci:

Chris Sheridan

Předloha:

Peter Hogan (komiks)

Hudba:

Noah Sorota

Alan Tudyk, Alice Wetterlund, Sara Tomko, Levi Fiehler, Elizabeth Bowen, Mandell Maughan, Gary Farmer, Corey Reynolds, Ben Cotton, Patrick Keating (více)

Sledujeme mimozemšťana Harryho (Alan Tudyk), který převzal identitu maloměstského lékaře z Colorada. Harry pomalu začíná zápasit s morálním dilematem své tajné mise na Zemi. (Petrmachovec)

Recenze uživatele bobstock k tomuto seriálu (3)

Resident Alien (2021)

Za málo peněz hodně muziky z produkce SYFY. Sympatická oddychovka pro příznivce mimoňů s poselstvým smrti celému lidstvu. Alan Tudyk parádní jako převlek mimozemšťana, který sám o sobě vypadá skvěle k tomu příjemní a vtipní protagonisté jinak ospalého coloradského městečka dává můj zájem i do dalších sérií. ´´Musím se zbavit toho kluka. Je přece tma, vkradu se do jeho domu a zabiju ho. Hmm whiskey je výborný prostředek jak přicházet na racionální a rozumná řešení.´´ :D ()

Girls' Night (2022) (S02E03)

´´Po čem ti voní ruce? Byla sem hodit bobek, tak sem se umývala a z laborky se mi dělají puchýře, mažu si ruce balzámem...Já si ruce po močení neumývám, mám velice čistou kůži na svém penisu.´´ :D ()

Season 3 (2024) (S03)

Po produkci dalších sérií jsem musel mé nedůležité hodnocení trošičku ubrat. Konkrétně v druhé dostali všechny postavy s rozpočtem na 16dílů mnoho prostoru častokrát až moc, tak že se z toho chvílemi stávala upovídaná serenáda brebtajících a upištěných ženských, ufoun se až moc polidštil a zkamarádil a tudíž ztratil zájem o likdvidaci našeho druhu, rodinné trable ubrečeného starosty také netáhli a tak poslední mohykán černý šerif městečka byl jediný sarkastický zmetek, který to držel pokupě. Ve třetí sérii se vše nastartovalo novými návštěvníky z vesmíru, však se zas musel děj nacpat do pouhých osmi dílů a spěchá se. Seriál naštěstí dostane pokračování a já všechny protagonisty ještě jednou rád uvidim, je to podivně přiblblé a návykové zároveň. :) ()