Helena a její chlapci

Jak se balí holka (E75)

(epizoda)
  • Francie La Drague

Kri-kri

Poté co Johana vystaví Sebastiánovy fotky po celém pokoji nechá jeho podobiznu vytisknout i na osušky, ručníky a žínky. Helena Sebastiánovi prozradí, že si Johana usmyslela dát ho dohromady s Lolou. Od této chvíle je Sebastián k Johaně mimořádně pozorný, brání ji před Kristiánem, posílá jí květiny a nakonec ji vyzná lásku. Druhý den Sebastián Johaně přizná, že ji nemiluje, pouze jí chtěl dát lekci za to, že se druhým plete do soukromí a mermomocí ho dává dohromady s Lolou. Pobaví scéna v tělocvičně, kdy Johana nutí Kristiána šlapat na kole. "Podívej se na sebe, co to je tyhle lýtka malého kohoutka." "Lýtka kohoutka? Já ti vlítnu do peří, uvidíš!":) 100% ()

Ebibrigi

Ačkoliv se v této epizodě nic zásadního neodehrává, bavím se u ní. Moc se bavím.😀 Zbožňuju tu Johaninu povahu plnou praštěných nápadů. Tentokrát si usmyslela dát dohromady Lolu se Sebastiánem. Aby se Lola do Seba zamilovala, rozvěsila po celém pokoji fotky Sebastiána. Tím ho, dle jejího plánu, snáze dostane do hlavy. Nejhůř trpí Helena, na kterou je tohle příliš, kam se koukne, tam vidí Sebastiána. Aby toho nebylo málo, nechala Johanna vyrobit i osušky a žínky s potiskem Sebastiánovy podoby. Helena se mezi řeči zmíní před Sebastiánem, jak Johanna vyzdobila jejich pokoj. Mikuláš mu nakuká, že je třeba do něj zamilovaná, čehož se Seb chytne. Najednou při společném setkání si Johanna začíná všímat náklonnosti Seba vůči ní. Nicméně, když jim poslíček na pokoj donese nádhernou velkou kytici, je Johanna nabeton přesvědčená, že je od Sebastiána pro Lolu. Jaké je pak překvapení, když Lola čte přiložený dopis, kde je uvedeno, že ta kytice je opravdu od Sebastiana ale pro JOHANNU. 😀 I v další dny Johanna eviduje jak ji Seb lichotí, jak se ji mile zastává…..až z toho začíná být nesvá.  Příjme jeho pozvání do kavárny s tím, že si to spolu vyjasní. Baví mě, jak je Johanna rozpačitá, když ji zde Seb vyznává lásku.  Jak se mu neustále snaží vysvětlovat, že má Kristiána a on by se tak hezky k ní neměl chovat, nemůže ji milovat. Ale Seb si jede stále tu svou písničku, že se do ní zamiloval a že ji dává čas si vybrat mezi ním a Kristiánem. Seb ji uvádí do stále větších rozpaků. 😀😃 a Johanna neví jak z toho vybruslit. Snaží se mu nabídnout Lolu, ta je přeci super a volná. “Nemiluju Lolu. Miluju tebe, Johanno.”  Opakuje ji stàle Seb.  😀  A tak Johanně dochází, že je v ty nejpitomější situaci jakou si lze jen představit. Plánovala aby se Seb zamiloval do Loly a Lola do Seba a ne že se Seb zamiluje do ní samotné. To ji trochu nevyšlo😀  Když se později opět ocitnou v kavárně sami dva, snaží se Johanna uniknout. Seb ji ovšem poprosí, aby zůstala. Nervózní Johanna Sebovi jasně řekne, že se už nehodlá bavit o nich dvou a že si posledně všechno vyjasnili.  Seb přestane Johannu trápit a přizná ji, že ji lhal, že je do ní zamilovaný. Jen to na ni hrál, aby si uvědomila jak je nepříjemný, když strká nos do soukromí druhých. Taková léčka pro Johannu aby mu nepodstrkovala Lolu. Johanně se očividně hodně ulevilo a přiznala, že mu na to skočila.  Tohle bylo od Seba fakt pecka to na Johannu sehrát. Prostě se mi toto moc líbilo. Pěkné. ()