Helena a její chlapci

Sám (E105)

(epizoda)
  • Francie Seul

Kri-kri

Kristián po rozhovoru s Benediktou uvěří, že Johana odjela. I když Benedikta holkám přizná, že se z toho zhroutil. Další den už Kristián přede všemi vtipkuje a přesvědčuje je, jak si s Arielou užívá života. Ariela si jde do tělocvičny promluvit s holkama a vezme je na nákupy. Holky nepochopí, že si je snaží kupovat. Pozdě v noci Ariela přijde za Helenou a Lolou, je samá modřina a tvrdí, že ji Kristián v opilosti zmlátil. Pobaví odpálkování dotěrných kluků v tělocvičně. "Víte že vaše vlasy jsou obilí ve větru?" "To je tím, že nesnášejí, když nad nimi krouží havrani.":) A nebo José šátrající po dárku "Benedikto, tos nemusela." "Já jsem ti nic nekoupila." 95% ()

Ebibrigi

Sebastián, Chozé a Mikuláš čekají v garáži až se Kristián uráčí dostavit na zkoušení muziky. Stále si lámou hlavy jak mu pomoci aby prozřel a uvěřil, že jeho Johanna skutečně odletěla do USA. Když konečně dorazí, přizná klukům, že mluvil s Benediktou a že už to pochopil, ok, bere to hrdinsky na vědomí, že má Johannu navždy pryč. Dělá ramena, jak mu to nevadí, pač má nový objev - Arielu, ale když začnou kluci zkoušet, Kristiánovi ukápne slza. Tedy opravdu se ho nijak nedotklo, že ho Johanna opustila? A nejen jeho ale celou partu. Slzy hovoří jasně. Uvnitř ho to jistě trápí. Za Lolou a Helenou na pokoj se zastaví Benedikta a řekne jim, že poté co dala s Kristiánem řeč, tak ji konečně uvěřil. Lola je sic překvapená, že jediné Bene uvěřil, když oni všichni se o to snažili celý den a bez úspěchu. A tak Bene Lole prozradí, že kdysi měla s Kristiánem tajný románek. Ariela, mimo randění s Kristiánem, se pomalu zapojuje do party. Sbližuje se v tělocvičně s holkama, Heleně je to nejprve nepříjemné - nedávno měla Ariela románek s jejím Mikulou, tak zrovna nemá chuť se s takovou kamarádit. Ale když se jim svěří jak to má v lásce, ve vztazích, promluvěj si, tak se ledy prolomí. Dokonce jdou poté spolu všechny nakupovat a Ariela uplatní svou slevovou kartu, takže každá z děvčat koupí svému chlapci dárek.   Zdá se, že je Kristián Arielou nadšený. Před klukama si ji vychvaluje do nebes. Kluci sice nejsou přesvědčení o tom, že Ariela je ta pravá ale nakonec je to Kristiánův život.  Vše vypadá fajn, růžově, holky si myslí, že našly novou kamarádku. Pozdě v noci, když už Lola s Helenou spí zaklepe na dveře Ariela. Roztrhaná, zmlácená, samá modřina a v šoku vysvětluje, že to Kristián ji zmlátil. Že dostal amok a takto ji napadl. Řval po ni, že ona za to může, že Johanna odjela. Helena s Lolou jsou opravdu v šoku, těžko uvěřit, že by Kristián byl tohoto schopen.  Epizoda se mi líbí, ukazuje jak se Kristián vybarvuje a co s ním Johannin odjezd dělá. Také dobrá ukázka vztahu - mladý kluk a starší žena.  100% hodnocení. ()