Režie:
Butch Hartman, Keith Alcorn, Juli Murphy, Sarah Frost, Gary Conrad, Ken Bruce, Sean Dempsey (více)Hudba:
Guy MoonHrají:
Tara Strong, Susanne Blakeslee, Daran Norris, Carlos Alazraqui, Carolyn Lawrence, Kevin Michael Richardson, Debi Derryberry, Jeffrey Garcia, Nika Futterman, Queen Latifah, James Arnold Taylor (více)Epizody(20)
-
Nega Timmy / Love at First Height (S05E01)
-
You Doo! / Just Desserts! (S05E02)
-
Back to the Norm / Teeth for Two (S05E03)
-
The Masked Magician / The Big Bash (S05E04)
-
Blondas Have More Fun! / Five Days of F.L.A.R.G. (S05E05)
-
Go Young, West Man! / Birthday Wish! (S05E06)
-
Timmy's 2-D House of Horror / It's a Wishful Life (S05E07)
-
Escape from Unwish Island / The Gland Plan (S05E08)
-
Hassle in the Castle / Remy Rides Again (S05E09)
-
Talkin' Trash / Timmy TV (S05E10)
-
Crash Nebula (S05E11)
-
Mooooving Day / Big Wanda (S05E12)
-
Oh, Brother! / What's the Difference? (S05E13)
-
Smart Attack! / Operation F.U.N. (S05E14)
-
Something's Fishy! / Presto Change-O (S05E15)
-
The Good Old Days! / Future Lost (S05E16)
-
The Jimmy Timmy Power Hour 2: When Nerds Collide! (S05E17)
-
Fairy Idol (S05E18)
-
The Jimmy Timmy Power Hour 3: The Jerkinators! (S05E19)
-
Timmy the Barbarian! / No Substitute for Crazy! (S05E20)
Hrají
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Susanne Blakeslee
USA
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Grim & Evil (2001) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Carlos Alazraqui
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Brickleberry (2012) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Carolyn Lawrence
USA
Nejlepší seriály:
Moral Orel (2005) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Debi Derryberry
USA
Nejlepší seriály:
Život s Louiem (1995) (seriál)
Dinosaurek Dink (1989) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Jeffrey Garcia
USA
Nejlepší seriály:
Clone High (2002) (seriál)
Kouzelní kmotříčci (2001) (seriál)
Dobrodružství Jimmyho Neutrona, malého génia (2002) (seriál)
Nika Futterman
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Queen Latifah
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
The Critic (1994) (seriál)
James Arnold Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Jim Ward
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Michael Clarke Duncan
USA
Nejlepší seriály:
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Green Lantern: The Animated Series (2011) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Richard Steven Horvitz
USA
Nejlepší seriály:
Helluva Boss (2019) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Chris Kirkpatrick
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Angie Tribeca (2016) (seriál)
Kouzelní kmotříčci (2001) (seriál) - herec, a.z.
S. Scott Bullock
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál) - herec, a.z.
Normálka (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Dionne Quan
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
I Am Weasel (1997) (seriál)