Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová v podání Jiřiny Bohdalové. Její syn ztvárněný Karlem Rodenem řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vzájemné vztahy, ale u svátečního stolu se nakonec sejdou Jiří Lábus i Oldřich KaiserJitka SedláčkováPavla BeretováMáša MálkováAlbert Čuba nebo Anna Fialová. Na horách se svátky rozhodne oslavit rodina Hynka Čermáka, a tak si zasněžené závěje užije i Jana PlodkováJan Nedbal či Sára Sandeva. (Cinemart)

Naive odpad!

V této nepovedené a trapné variaci na Lásku nebeskou sice hraje hodně zajímavých a pro mě oblíbených herců, ale když není co hrát, ani K. Roden to nezachrání. ()

Yamamoto13 odpad!

Protáhnout to ještě o deset minut, tak by se to rovnalo nejhoršímu z českých filmů všech dob a to "V peřině". Něco tak stupidního, se snad již dlouho točit nebude. ()

milos.bradik

Rozmýšlel jsem zda dát dvě nebo tři hvězdy, ale tři je průměr a toto bylo slabší. Z celé plejády herců zahráli na solidní úrovni pouze Roden a Čermák. Bohdalka je už herecky zcela mimo a to co předvedli Lábus a Kaiser byla spíš estráda jako z Možná přijde i kouzelník a ten, bohužel, opět nepřišel. ()

Jindra_S odpad!

Český film. To je kategorie sama o sobě definující v podstatě všechno - jsou tam známé tváře, scény většinou z Prahy, jednotlivé scény šustí papírem, logika postav je podřízená scénám a sledovat je to zkrátka za trest. ()

Andula21

Vánoční příběh je super komedie. Herci, příběh a všechno je vtipne a krásné udělané. Nechápu jak to má tak málo procent. Možná se mi to tak líbilo protože jsem měl malé očekávání ale vyplnilo se. Pokud máte rádi české komedie dejte tomu šanci! 8.5/10 ()