Texaský masakr motorovou pilou

• USA Texas Chainsaw Massacre

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. (Netflix)

Sopholojong

Obsahovo tupe, novogeneracne, netflixovsky narychlo zbite skoro-cecko s velmi zaujimavym vizualom (Ghost Town, kukuricne/slnecnicove polia). A prave najlepsia scena sa odohra v nocnom poli, do ktoreho s "lampasom" prichadza pomstychtiva starena s nalezom mrtvej holciny stiahnutej z koze. Naopak sceny s Leatherfaceom su bez napatia, bez (krvavej) stavy, hororovo slabe (autobusova rezanica cista zhovadilost), negraduju (motorovka sa rozbehne az po patdesiatich minutach!)... Herci vyberani z nejakeho "party" castingu typu "Ktora najviac spuli pery/Ktory najviac vyzera gay", ktoreho sa zucastnilo opat viac ciernych ako bielych. No a este ten rozflakany ksicht "negra" bol zaujimavy. Inak nic (cecky nic). ()

Trescha

A já se přidám ke Zlému Fénixovi a z husta z gusta peru za pět! Když si pustím film s názvem masakr, tak čekám masakr a ne zapletený děj,padesát zvratů a lovestory zápletku na konci. A tohle byl masakr jako bejk!!! Gorefestival nejhrubšího zrna z 80ti minut cca 60 cákají tělní tekutiny,lítají končetiny a tečou vnitřnosti jako o život!! Ono totiž jde o život! A pán s koženým xichtem na xichtě řádí víc než ranní směna dřevorubců.... Tak tohle Trescha může😜 ()

StanleyVanH

No jo, už to nebude jak dřív ty dobré horrory. Čím novější, tím větší sračka. Efekty a detaily novodobé doby to nevylepší. A to obsazení, to bych zvracel. ()

Colomba666 odpad!

Pane Bože, do čeho jsi to život dal? V tomto případě bych uvítala, kdyby už celý Texaský masakr nechali pohřbený hluboko v análech kinematografie, jelikož to, co s tímto námětem provádějí, by se dalo pomalu považovat za trapnou komedii, u které divák netuší, zda se má smát, či lkát nad svým velmi špatným úsudkem při volbě "zlatého hřebu" filmového večera. Největší gól by moment, kdy do cápka nasolili plný zásobník, a on se přese všechno zvedl, jakoby nic.... Slušně stručně řečeno ho*no obalené ve s*ačkách. ()

godhand

Fakt masakr, a souhlasím s verbalem, že byla radost se koukat, jak ti neskutečně nesympatičtí hlavní hrdinové a hrdinky ( ty obvzlášť ), dostávaj  přes držku motorovkou. Snad jen ten místní pistolník tam mohl být o něco dýl. ()

jenspifa

V dnešní záplavě všelijakých sekvelů, rýmejků a prekvelů je tahle řezničina poctivý řemeslo. Zatím letošní hororový překvápko. Jediný, co tedy musím vytknout, je úplně otřesnej a odpudivej kásting. Ale Tomášovi to slušelo, i po tak dlouhý době. 60% ()

Accuphose

Příjemná jednohubka. Tam, kde se v předchozí verzi máchalo motorovkou, tady se reálně používá. Film funguje skvěle, dokud nepřijdou na řadu dialogy. Na posledních 20 minut jim nevyšel scénář a tak na rychlo zavolali tým Rychle a zběsile. Nakonec za dvě. ()

Anett.Stark

Není to ničím jedinečný a nezapomenutelný film, ale bylo to fajn. Čtveřice hlavních hrdinů jsou k smíchu, ale to k béčkovým hororům prostě patří. Musím pochválit dobře koukatelnou scénografii, což bylo to nejlepší z celého příběhu. Herecké výkony byly snad ještě horší než jsem očekávala. Nejvíc mi vadila poslední scéna, jak naše poslední dvě přeživší nastoupí do auta a jsou úplně v klidu a dělají jak kdyby se toho večera, kdy masový vrah vyvraždil celé městečko, vůbec nezúčastnily. Na jedno podívání dobrý. 6,5/10. ()

Dr.SMoG odpad!

Až na ty tři zbytečný hvězdy verbaluv komentář naprosto vystihuje tuhle sračku. A pro ty ťulpase co opěvujou gore a návrat ke starým slasherum...i ty měly oproti téhle parodii sympatické herce a smysl dávající děj. ()

bichalmajus

Nesadol mi ani pôvodný texaský masaker, ale na jedno pozretie to bol fajn slasher so zopár super scénami, ale tento film je hrôza a des. Ale nie hororová hrôza a des akú by človek čakal od tohto žánru, ale filmová hrôza a des, kedy bola jedna hlúposť za hlúposťou od postáv, cez "dej", zápletku až po finále. Celý film som mal pocit, že pozerám na nejaký trápny študentský film (a to sa ospravedlňujem aj únosom triednych kníh, lebo aj tie sú lepšie), ktorý vznikol nejak omylom, ale ono to bol výtvor Netflixu, ktorý sa nejak snažil zviesť na vlne Halloweenu a Vreskotu, ale tento film úspešne novú éru slasherov opäť pošle na odpočinok, lebo ak si toto niekto pustí ako nejaký dobrý horor na večer, pri ktorom sa chce báť, tak fakt si nebude vedieť vybrať či sa smiať, alebo plakať. Našťastie to má len 83 minút, ktoré vám to zo života vezme a nikdy nevráti. ()

Zix.

Příběhově by to šlo, ale jinak je to trapný a bídný. Uchylný vrah je nesmrtelný, dostane asi 4 rány brokovnicí, motorovkou do krku a stále žije. Jeho oběti jsou banda blbců, třeba v autobuse se raději nechají postupně pozabíjet než aby se na něj vrhli a zastavili ho. Nápadně zajímavá byla i čipernost uchyla a tý původní přeživší, když jim muselo být minimálně přes 70 let. ()

Milo384

Ve filmu je vše, co čekáte - drsnější scénky, vyvraždění všech okolo, motorová pila a chlápek s kůží na ksichtě. Jen někdy to působí až směšně. Leatherface je skoro nesmrtelný, hlavní postavy nesympatické, všichni se chovají debilně, scénka v autobusu je kapitola sama pro sebe, ale má to své kouzlo, no a možná bude někdo fandit Leatherfaceovi. Nenudí a nenadchne - za to, že jsem měl často úsměv na rtech, dávám 3* ()

Martin.O

No.........Asi po stopadesátéosmé tu máme další tupou vyvražďovačku,kde skupina mladých lidí jede někam do zapadákova kde je jednoho po druhém kosí nějaký ten zabiják. Jak originální ! Nový Texaský masakr už spadá spíše do kolonky filmů jako Pátek13  8,9,10 atd. kde už se vaří z vody a člověk neví jestli je to parodie nebo to tvůrci opravdu myslí vážně. Půlku filmu Leatherface krájí náhodné postavy bezproblému na první pokus,když ale na konci stojí před hlavní hrdinkou,najednou se do ní nemůže trefit ani na třetí pokus......hmm to je náhodička. ( Sorry,ale hlavní hrdinka vypadá jako nějaký transgender,kde člověk nepozná jestli je to holka nebo kluk). Leatherface schytá minimálně 3 rány z brokovnice,dostane levej hák (za který by se nemusel stydět ani Rocky Balboa) motorovkou přímo do ksichtu,a vy si říkáte že už přeci musí být po něm. Jenže né,i přesto v poslední scéně vyběhne bez jediného škrábanečku,jako kdyby se mu vůbec nic nestalo......wau. Tento film si nezaslouží ani ty průměrné tři hvězdy. Tento film raději ani neměl vzniknout ! ()

Martinko991

Nedôstojné pokračovanie originálu, ktorý mohli nechať tak ako natočiť toto čo sa im podarilo natočiť, keby remake Ok beriem ešte. ()

Hororové spin-off filmy na obzoru

Hororové spin-off filmy na obzoru