Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Brano

Umelecký natočená romantická dráma o tom, ako sa blíži koniec jedného milionára, po ktorého si príde samotná smrť a práve ta sa zamiluje do jeho dcéry. Výborné prepracovaný scenár, kedy niektoré scény diváka nútia sa zamýšľať. Dej nie je nijak komplikovaný, ktorému v určitých momentoch nechýba napätie a emócie. Veľmi sa mi páčila zvuková stránka a najviac by som vyzdvihol excelentné herecké výkony a to najmä Hopkinsa, Pitta a Forlani. Čo by som filmu vyčítal je jeho samotná dĺžka a dosť neznesiteľný a naťahovaný záver, kedy sa hlavné postavy lúčia mi iba kazil celkový dojem. Až príliš to bolo zdĺhavé, no i aj tak hodnotím tento film ako nadpriemerný s veľmi originálnym námetom. ()

PAVLIS

Úvod byl hodně slibný. Libila se mi atmosféra daná pomalým vyprávěním, nádherná Claire Forlani, kterou budu z hlavy pár dnů dostávat a těšil jsem se, jaké lahůdky si tvůrci vymyslí ze světa Smrti. Bohužel jak dál běžel čas, příběh se pouze rozmělnil do podivné červené knihovny pro holky. Tolikrát jsem snad slovo "miluji tě" ještě v žádném filmu neslyšel. A na rozvíjení fantasy složky filmu tvůrci úplně rezignovali, jen ztráceli čas s úplně zbytečnou obchodní částí příběhu. Takže škoda promrhaného potenciálu. Doporučuju k vidění pouze ženám. ()

kslaww

Krásně napsané, Hopkins a především Pitt zahráli skvostně+ navíc krásná Claire Forlani....kdo by se nechtěl zamilovat do smrti? ()

Guran

Brada Pitta vždy budu považovat za pouze průměrného herce, zde mě jeho výkon k tomu tak přesvědčil. Tento film je výborný. Úspěch a velký zážitek stojí na dvou věcech - skvělý námět a výborný herecký výkon Anthonyho Hopkinse. Velice solidně propracovaný snímek od A do Z. Ode mne veliká pochvala a skvělý zážitek, který jsem si odnesl. Brilantní film. ()

AgnesDee

Nevím, jestli mám brečet kvůli tomu dojemnému konci, nebo se smát za ty poslední asi dvě minuty. Film se strašně táhl, ve scénách budování milostného vztahu byl až dokonce hrozně nudný a nepřirozený, a konec byl tak hloupý, že jsem se opravdu začala od srdce smát. Newmanova hudba byla sice velmi dobrá, a já mám Newmana opravdu ráda, ale tady se tak nějak pořád opakoval a až na konci se opět ukázalo nějaké jiné téma. Sice dobrý film, ale nuda, a moc mi to nefunguje jako romantické drama, na kterém byla část filmu postavena. ()

borohub

Jedna z dalších "Vánočních klasik" (i když s Vánocemi to nemá skutečně nic moc společného kromě toho, že to pravidelně televize v tomto období dávají). Film je hodně dobrý s zajímavým nápadem, skvělým hereckým obsazením a taktéž je i docela dojemný. 95% ()

johnny01

Příjemná podívaná, hlavně díky napětí mezi Williamem a Joem. Příběh je originální, čas neúprosně běží, přitom se vše odvíjí tak poklidně a zdvořile - oba hlavní hrdinové jsou skvěle zahraní. Vše podtrhává příjemná hudba a i konec je velmi uspokojivý. Claire Forlani však přehrává a její láska k Joevi místy není uvěřitelná. Citově silnější je její vztah k otci. Celkově se však na to hezky dívá. ()

PlayEasy

Nejen kvůli tříhodinové minutáži, ale i zvláštnímu námětu a tak trochu kontroverznímu Bradovému projevu (toporný nebo geniální?) je "Joe Black" čistě otázkou vkusu. U nás se trefil přímo do černého :) Ty tři hoďky si kousek po kousku vychutnáváme až do krásného sentimentálního finále, Anthony by už měl přestat hrát záporáky (když mu hodní staříci takhle krásně jdou) a ta hudba..... Pro nás srdcová záležitost. 90% ()

HEED

Mám tajemství a nikomu jej nesmíš vyzradit. Hopkins vynikající, Pitt mi moc do své role neseděl, čímž ale nezpochybňuji jeho herecké kvality. Ale třeba takový Nicolas Cage byl ve stejné roli lepší. Jedno se tomu filmu musí nechat, umí vtáhnout do děje velmi rychle. Na jedno podívání to bylo dobré. Jen mi tam chybělo víc nějakého napětí a dramatu nebo činů. Takhle to vypadá, že zubatá chodí osobně na návštěvu jen po velkých rybách. No a do tříhodinové stopáže bych trochu té objektivity přidal. ()

Snagleo

Ja nemám slov. Tento snímek je nádherný. Temná atmosféra filmu jen prospívá. Brad Pitt tímto snímkem potvrzuje, že je výborný herec, který se dokáže do své role vžít. Ostatní herci, Anthony Hopkins nebo Claire Forlani, jsou také neskuteční a na jejich výkon divák jen tak nezapomene. Sice je tento snímek dlouhý, ale pořad se něco děje, takže to uteče relativně rychle. Film je špička mezi drama a zaslouží si pozornost každého fanouška žánru. Jednoznačně 100% ()

RafaKrakal

Ačkoliv romantické filmy nejsou mým šálkem kávy, Joe Black je v tomto směru výjimka. Přes svou délku film funguje od začátku do konce, nemá hluchých míst a herecký tandem Pitt - Hopkins je prostě skvostný. Na můj vkus by si přes svůj žánr zasloužil Joe Black lehce "temnější" konec, nicméně i tak se jedná ve skupině romantických filmů o značný nadstandard. ()

Tominni

Hezký film. Výborný Anthony Hopkins, kterého si smrt vybere pro krátké seznámení s lidmi nebo jenom s burákovým máslem. Brada Pitta bych za topornost neodsuzoval, takhle ta role měla vypadat. Hodně emocí na konci, ale to k tomu patří. ()

Blazkowicz

Parádní film po všech stránkách, hlavně konec. Smrt by se dala ztvárnit mnohem lépe, ale to tomu klidně odpustím. Horší je to s délkou, protože tři hodiny je prostě moc. Zbytečně moc dívání z očí do očí. Hrozně se to táhlo. Jediné mínus. 4+* ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster