Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

conery1

Po druhom pozretí dvíham na 5. Smrť si príde pre jedného z nás. Tragédia ! Nie nemusí to tak byť, pokiaľ človek žil ako " človek. " Neuveriteľne pohodovo ( aj vďaka hudbe ) som sa cítil celý čas a nechal sa unášať až Shakespearovskou hrou o posledné dni života. Excelentný Brad tu dokonca prevalcoval giganta ako je sir Hopkins, trio uzatvára presvedčivá a zmyselne krásna Claire. " Čo sa stane je v poriadku, ničoho neľutujem:" Kiež by som takto odchádzal s tohoto sveta. ()

Mikino00

Normálně bych dal 3*, ale trápit mě takhle 3 hodiny je moc, nuda natažená naprosto zbytečně, klišé střídá klišé a už od 50 minuty jsem si říkal, když už konečně umře ať je pokoj. Je to celé sladké sentimentální, Pitt hraje jako dřevo v lese, každý záběr je 3x delší než by měl být...atd. ()

dobso

Naozaj skvelý film. Spojenie smrti a lásky úplne netradičným spôsobom zo skvelým soundtrackom. ponúka jedinečný zážitok. ()

Pt&k

Perfektní! Naprosto špičkové herecké výkony hlavních postav, kterým jsem uvěřil každý kousek jejich role. Takto chladně a především civilně podané jisté "nadpřirozeno" bylo jedinečné a jen třešničkou na dortu skvělých a propracovaných dialogů. ()

dehlie

váham nad hodnotením. hopkins bol skvelý, claire forlani nádherná. Dej však išiel tak strašne pomaly, že som si myslel, že sa konca nedočkám. ()

Movie Gourmet

Tomu říkám komorní mysteriózně romantické drama. Je to dobře zahrané a je tam půvabná herečka v podobě Claire Forlani. Verdikt: 3* a 70 %. ()

kritiklon

Největší slabina u "Seznamte se, Joe Black" je jeho nehorázně příšerná délka, která je dost nešťastným a zbytečným aspektem. Herci jsou dobří ale určitě už zahráli vícekrát lépe ( především výkon Brada Pitta spadá do průměru ). Děj, zápletka i rozuzlení mě zaujal a bavil ale zvolil bych svižnější tempo pro vyprávění příběhu, což částečně souvisí i s již zmíněnou délkou snímku. Za mě 4* a se zde průměrným hodnocením 78% se zcela ztotožňuji. ()

Sancoo

3 hodiny jsou dlouhá doba, na tento snímek určitě. Hudba výborná, obsazení skvělé, příběh taky nebyl špatný, ale většinu času jsem se nudil. Spíš než smrt mi Brad přišel, že hraje dítě převtělené do dospěláka, které se učí poznávat svět, ale určitě né temnou smrt, co si přišla sebrat Anthonyho. Možná je to i tím, že jsem to viděl až teď, na tu dobu to mohl být dobrý snímek, ale dobrý je za 3 a to je i mé hodnocení. Toho cukrkandlu bylo na závěr až moc. ()

filipvrbik

Zajímavě pojatý film, ale netuším jestli Brat Pitt je ta ideální smrtka....v zásadě se jedná jen o dobrý nápad, film je od poloviny bez šťávy....60% ()

H4ku11

Hlavné herecké trio - Smrť, starý pán aj jeho dcéra nemohli odviesť lepšiu prácu. Napriek tomu, že má film 3 hodiny, som vôbec nepocítil stratu koncentrácie. Dlhé pohľady do očí, najmä teda do očí Claire Forlani, a dialógy ma dostali. ()

mira007

Smrt si přijde pro A.Hopkinse a ten ji ukecá, aby ve vizáži Brada Pitta přišel mezi lidi a poznal, co je láska. Dal bych asi jen jednu hvězdu za obsazení, protože mne tahle filozoficky laděná mysteriózní romantika míjí, ale je tu Claire Forlani, která tu je ve vrcholné formě a já ji považoval za nejhezčí herečku té doby. ()

laepus

Jeden z mála opravdu nedodívatelných filmů. Ten, koho napadlo z úžasného námětu udělat šestákovou romanci namísto pořádně napínavého dramatu, by zasloužil ten nejkrutější trest, jaký se ve filmovém pekle uděluje. ()

Emo-haunter

Viděno už dříve v TV. Hodně dlouhý film, který má par fajn myšlenek, ve finále jde ale o silný sentiment, kterého je v závěru mnohem více, než je zdrávo, rovněž plný klišoidních situací. Není to špatně natočený film, ale tlačí místy fakt dost na pilu. Jinak jsem ocenil přítomnost skvělého Hopkinse a mladého Pitta. :) ()

Oralfabet

Nejsem jedním z lidí, co rádi usínají při sledování filmů, ale kdybych byl, usínal bych asi rád u tohohle. Martin Brest by se dal dost možná označit za krále přepálených stopáží, a tady jsem to zbytečné natahování pociťoval ze všech jeho filmů nejvíc - každý dialog jakoby trval dvakrát déle, než by měl, repetitivnost často dodává vážně míněným scénám nechtěně komický nádech, no a nejhorší je, že za ty tři hodiny se fakt vlastně skoro nic nestane. U takovéto nadpřirozené premisy je většinou lepší moc toho nevysvětlovat, ale tady mi přijde, že tomu trochu nějaká pravidla chyběla, a na té nesmyslně roztahané ploše pak ta nepromyšlenost a jednoduchost příběhu strašně vynikne. Působí to prostě podobně jako Vůně ženy dost banálně a zároveň rádoby důležitě. Zatímco Vůně ženy je nejspíš objektivně lepším, funkčnějším filmem, Joe Black mi byl asi o něco sympatičtější, díky hereckému obsazení a zajímavější premise. Taky je to rozhodně divnější film, což jsem docela ocenil, i když třeba z Pittova jamajského patois mi bylo dost trapně. Celkově se úplně nemůžu rozhodnout, jak se ohledně jeho hereckého výkonu v titulní roli cítím, protože místy mi přišel vyloženě špatný, ale zároveň je na něm něco nepopiratelně magnetického... Je toho tady prostě hodně ke kritizování a málo k chválení, ale nijak zvlášť mě to neurazilo, a bylo mi docela příjemné to sledovat, i když má pozornost v druhé polovině znatelně ochabla. Jak říkám, usínalo by se u toho určitě krásně. 5/10 ()

Tomyš

Na první shlédnutí mě to celkem bavilo, ale napodruhé to byla nesnesitelná nuda. Brad Pitt mi v té roli nesedí, jeho přístup na mě působí asexuálně a chemii necítím. ()

starrrover

Veľmi príjemný film s vynikajúcou hudbou o tom, že aj smrti môže učarovať život. Príjemné herecké výkony (Pitt nie je herecky toporný, len smrti možno nesedí "živší" prejav :) Plne súhlasím s golfistom. ()

waits

Jak se mi poprve tenhle film libil, tak me podruhe casto nudil. Navic prvni verze byla puvodni, druha dabovana. Zustaly kratke chvilky radosti pri pohledu na Hopkinova gesta, Forlani vask byla napodruhe jeste horsi nez pri premiere ()

cupito

Drama, které je třeba jen tiše sledovat a nenechat se odradit pomalu se rozvíjejícím začátkem. Vytrvalost se vyplácí a nám se tak rozplétá film netušených možností. Kdo z nás se někdy nezamyslel nad tím, kdypak si asi pro nás zubatá přijde... Brad Pitt s Claire Forlani vytváří pro mě nezapomenutelnou dvojici. Jejich "něžné sblížení" ztvárnili nezapomenutelným způsobem... nesměle, jako by to snad skutečně bylo jejich "poprvé". Excelentní hereckou star - Anthonyho Hopkinse - snad není ani třeba zdůrazňovat. Hudba výborně dokresluje celé dramatické ztvárnění. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster