Režie:
Sergej VinokurovKamera:
Igor BersonHudba:
Igor KorněljukHrají:
Jevgenij Sidichin, Jan Capnik, Anatolij Žuravljov, Alexandr Peskov, Sergej Bechtěrev, Jurij Ickov, Darja Jurgens, Anna Lutceva, Sergej Kudrjavcev (více)Epizody(12)
-
Episode 1 (S08E01)
-
Episode 2 (S08E02)
-
Episode 3 (S08E03)
-
Episode 4 (S08E04)
-
Episode 5 (S08E05)
-
Episode 6 (S08E06)
-
Episode 7 (S08E07)
-
Episode 8 (S08E08)
-
Episode 9 (S08E09)
-
Episode 10 (S08E10)
-
Episode 11 (S08E11)
-
Episode 12 (S08E12)
Hrají
Jevgenij Sidichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jan Capnik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Anatolij Žuravljov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Peskov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Major Větrov (2006) (seriál)
Sergej Bechtěrev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konfrontace (1985) (seriál)
Jurij Ickov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Darja Jurgens
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Lutceva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Sergej Kudrjavcev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Dobrjakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Miroslav Malič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Leonov-Gladyšev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jekatěrina Judina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Bogdanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Stěpan Abramov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Interny (2010) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Valentin Bukin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vjačeslav Korobicin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Marjanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Černyšjova
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)