Režie:
Andrzej KostenkoScénář:
Jarosław SokółKamera:
Krzysztof PakulskiHudba:
Jacek WąsowskiHrají:
Lucyna Malec, Piotr Skarga, Katarzyna Ankudowicz, Michał Filipiak, Stanisława Celińska, Marian Opania, Wojciech Skibiński, Maciej Damięcki, Sylwia Juszczak-Krawczyk, Jakub Snochowski (více)Epizody(16)
-
Nadwyżka (S03E01)
-
Przechył (S03E02)
-
Wspólnota (S03E03)
-
Moda (S03E04)
-
Egzorcysta (S03E05)
-
Pracoholik (S03E06)
-
Odchudzanie (S03E07)
-
Zastój (S03E08)
-
Stały związek (S03E09)
-
Wyścig (S03E10)
-
Wolny strzelec (S03E11)
-
Kanał intelektualny (S03E12)
-
Zmiana klimatu (S03E13)
-
Menago (S03E14)
-
Brzemię oglądalności (S03E15)
-
Sylwester (S03E16)
Hrají
Lucyna Malec
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Skarga
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Katarzyna Ankudowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Michał Filipiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Stanisława Celińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Marian Opania
Polsko
Nejlepší seriály:
Dekalog (1989) (seriál)
0:1 do poločasu (1969) (seriál)
Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)
Wojciech Skibiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Maciej Damięcki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Sylwia Juszczak-Krawczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Dag (2010) (seriál)
Nelegální (2018) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Jakub Snochowski
Švédsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Maria Czykwin
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)
Marta Dąbrowska
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przepis na życie (2011) (seriál)
Karolina Nolbrzak
Polsko
Nejlepší seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Ultrafialoví (2017) (seriál)
Mateusz Banasiuk
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Cezary Iber
Polsko
Nejlepší seriály:
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Przemysław Sadowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Katarzyna Skrzynecka
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krzysztof Stelmaszyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Emilian Kamiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Maciej Wierzbicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)