Lady Ochiba sa vráti do Osaky, aby urýchlila vojenské ťaženie Panovníkov proti Toranagovi. (Disney+)

muti

V lepšom japonskom bordeli dostanete určite lepší čaj, to je isté. Aj servis je skvelý. Čo sa udeje za oponou ostáva záhadou, ako chýbajúci čajník na tácke. Pozrieme sa aj na ženské flashbacky. Ženské v politike bývajú extremne brutálne a ich krása dosahuje hrozivé rozmery, pri ktorých by ste chceli radšej päsťou do tváre od mužského protivníka, alebo rovno aj mečom medzi oči. A opäť ti neslavne známi banditi 🤷 Crimson sky be it! ()

PeteBuck

Trochu sa to pribrzdilo. Anjin navštívi bordel, dotrmáca sa Hiromacu z Osaky, sem-tam sa niečo udeje, ale akosi to stráca dynamiku. Akoby tomu začal dochádzať dych. Stále fajn, ale mohlo byť aj lepšie. ()

Dusty56

O třídu a hvězdičku horší díl než všechny ostatní. Atmosféra je furt parádní, ale zde se toho moc neděje a největší prostor dostává návštěva "čajovny", což mě docela nudilo, kdyby místo toho řešili intriky byl bych spokojenější. Děj se tedy taky nikam neposunul, stále jen čekáme a čekáme. 80% ()

Cain(cz)

Snad Andžin dovolí, abych mu vysvětlila, proč je Vrbový svět, nejvzácnější rovinou bytí. Lidé za námi chodí s přáním zapomenout. Ať už na únavu, bolest, utrpení či zklamání. Myslí si, že nás navštěvují kvůli tělesnému potěšením… I to je pravda. Ale odnesou si více. Lidé, s nimiž se tu setkávám si přejí žít jiný život. Chtějí se ocitnout kdekoliv jinde, než v tom svém. A já z něj nabízím vysvobození. Zhmotním tento dokonalý okamžik, který poté prožívají plnými doušky. ()