Odhodlaný Nikolas se při hledání svého táty dostane do kouzelné země, kde potká elfy i svůj osud. Domů se vrátí s darem naděje. (Netflix)

Liberi

Škoda, že Netflix musí všechno posrat tou svou kosmopolitní vizí, kdy i z elfů, typických severských mytologických bytostí, udělá černochy a Indy. Neskutečné. Raději si pusťte Legendu o Vánocích (Finsko 2007). ()

ricardo2803

Za mě tedy veliké zklamání. Mám rád vánoční příběhy a pohádky obecně, ale tohle je tak prvoplánové až to bolí. Vůbec z toho na mě nedýchá vánoční atmosféra. Dodíval jsem se, ale dost jsem se u toho nudil. Bída. ()

Gamora

Rodinná vánoční pohádka o klukovi který spolu s myší, sobem, elfama a psychopatickou vílou zachrání vánoce (nebo tak něco). Film je průměrný a rozhodně je tu více vánočních pohádek které jsou lepší a zábavnější než toto. Dala bych tomu tak 4,5/10. ()

angelle

Za mňa veľmi podarená rozprávka. I keď sa mi druhá polka zdala slabšia a hlášky malej myšky občas trochu prehnané, zabavila som sa, naladila sa na Vianoce a presvedčila samu seba, že pekné vianočné filmy nie sú len tie, na ktorých sme vyrastali. ()

hdraf

40-50% průšvih. Já s dětma doufal, že by to mohlo být dobré. Ale ti herci otřes!!! Poslední půl hodina k smíchu. Kdo dělal casting? Nikdy více! ()