Po tragické nehodě dobrovolné učitelky Torfun (Aye Sarunchana Apisamaimongkol) dostane Tian (Mix Sahaphap Wongratch) díky transplantaci srdce šanci na nový život. Nedlouho poté začne pátrat po svém dárci. Proto se vydává ve šlépějích Torfun, jako dobrovolný učitel, do její vesnice splnit její poslední přání. Potkává zde kapitána Phuphau (Earth Pirapat Watthanasetsiri), do kterého byla Torfun zamilovaná a i v Tianově hrudi její srdce při jejich setkání bije rychleji. (kklepkaa)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (2)

A Tale of Thousand Stars (2021)

Nemám slov... 1000stars som po prvýkrát videla dva a pol roka dozadu, keď som objavila svet BL. 1000stars bolo jedno z mojich prvých piatich BLiek, ktoré som kedy videla, no vtedy som to nemohla dopozerať. Nebavilo ma to, nudila som sa, niečo mi na postavách neskutočne vadilo, a preto som to po štyroch epizódach vzdala. Po viac ako dvoch rokoch som sa k tomu vrátila a nemám slov. Je to úžasné. Naozaj nechápem, kde som ako osemnásťročná mala hlavu, keďže som dopozerala oveľa horšie seriály... 1000stars sa od nových BLiek odlišuje mnohými prvkami. Najvýraznejšie je prostredie, ktoré je naozaj originálne a prekvapilo, nenatrafila som na nič podobné. Herci Earth a Mix sú už taká klasika, vzhľadom na to, že tento rok sa spolu objavia už vo štvrtom BLku. 1000stars bol ich prvý projekt a môžem povedať, že v ňom naozaj hviezdili. Myslím, že toto by si mal pozrieť každý, kto už má plné zuby školského prostredia a bielych košieľ a chce vidieť niečo originálne. ()

Episode 5 (2021) (E05)

POV: viac ako dva roky dozadu som 1000stars vypla s tým, že sa mi to nepáčilo. Po dlhom čase som sa vrátila a začala presne tam kde som minule skončila a nechápem ako sa mi to mohlo nepáčiť. Je to úžasné! ()