Epizody(13)
-
Born to Be Beavers / Up All Night (S01E01)
-
A Dam Too Far / Long in the Teeth (S01E02)
-
Gift Hoarse / Go Beavers! (S01E03)
-
Box Top Beavers / Salmon Sez (S01E04)
-
Beach Beavers A-Go-Go / Deranged Ranger (S01E05)
-
Muscular Beaver / Fish and Dips (S01E06)
-
Enter the Daggett / Bugaboo (S01E07)
-
Mission to the Big Hot Thingy / I Dare You (S01E08)
-
House Broken / Stinky Toe (S01E09)
-
Trees Company / Guess Who's Stumping to Dinner? (S01E10)
-
H-2 Whoa / Fancy Prance (S01E11)
-
The Bing That Wouldn't Leave / You Promised! (S01E12)
-
Bummer of Love / Food of the Clods (S01E13)
Hrají
Philece Sampler
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Quinton Flynn
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Mary Gross
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Californication (2007) (seriál)
Jennifer Paz
Filipíny
Nejlepší seriály:
Steven Universe (2013) (seriál)
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Doba přílivu (1994) (seriál)
Michelle Nicastro
USA
Nejlepší seriály:
Johnny Bravo (1997) (seriál)
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
Lance Zitron
USA
Nejlepší seriály:
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Richard Mulligan
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Lauri Fraser
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Patrick Pinney
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Centurions (1986) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Michael Gough
USA
Nejlepší seriály:
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Letohrátky (1990) (seriál)
Skutečná dobrodružství Jonnyho Questa (1996) (seriál)
Lori Alan
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Ed McMahon
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Nancy Linari
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Edward Asner
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Cobra Kai (2018) (seriál)
Candi Milo
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
B.J. Ward
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
The Scooby-Doo Show (1976) (seriál)
Centurions (1986) (seriál)
Bronson Pinchot
USA
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Rob Paulsen
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Leyla Hoyle
Nejlepší seriály:
The Angry Beavers (1997) (seriál)