USA,
(2000–2001), 5 h 36 min
(Minutáž: 24 min)
Epizody(14)
-
Chocolate Up to Experience / Three Dag Nite! (S04E01)
-
Fat Chance! / Dag in the Mirror (S04E02)
-
Canucks Amuck / Yak in the Sack (S04E03)
-
Driving Misses Daggett / Big Fun (S04E04)
-
Moby Dopes / Present Tense (S04E05)
-
It's a Spootful Life / The Mom from U.N.C.L.E. (S04E06)
-
House Sisters / Muscular Beaver 5 (S04E07)
-
Vantastic Voyage / Blacktop Beavers (S04E08)
-
Specs Appeal / Things That Go Hook in the Night (S04E09)
-
Damnesia / The Posei-Dam Adventure (S04E10)
-
The Big Frog / Dag Con Carny (S04E11)
-
All in the Colony / Line Duncing (S04E12)
-
Beavemaster / Deck Poops (S04E13)
-
A Tail of Two Rangers / Bye Bye Beavers (S04E14)
Hrají
Bo Hopkins
USA
Nejlepší seriály:
The Angry Beavers (1997) (seriál)
A-Team (1983) (seriál)
To je vražda, napsala (1984) (seriál)
Holly Thompson
Nejlepší seriály:
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Charles Kimbrough
USA
Nejlepší seriály:
Dinosaurové (1991) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Bruce Bohne
Nejlepší seriály:
Machři a šprti (1999) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Rino Romano
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
John de Lancie
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Alex Rocco
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Kmotr (1977) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Elmarie Wendel
USA
Nejlepší seriály:
Americký táta (2005) (seriál)
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Ruth Buzzi
USA
Nejlepší seriály:
Rychlá rota (1989) (seriál)
Šmoulové (1981) (seriál)
Night Gallery (1969) (seriál)
Dick Clark
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Brian Doyle-Murray
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Diane Delano
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Mitch Schauer
USA
Nejlepší seriály:
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Freakazoid! (1995) (seriál)
Craig Ferguson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Still Game (2002) (seriál)
Toby Huss
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Zlá krev (2017) (seriál)
John Rubano
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)