Holky z vejšky - Série 2

(série)
USA, 2022, 3 h 54 min (Minutáž: 23–27 min)

Kamera:

David J. Miller

Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Christopher Meyer, Reneé Rapp, Alyah Chanelle Scott, Renika Williams, Mitchell Slaggert, Gedde Watanabe, Jamie Denbo (více)

M.i.k.e

Holky z vejšky i ve druhé řadě pokračují v tom co jim šlo tak dobře a i nadále jsou zábavnou jednohubkou, která se snaží o lehčí přesah. To jí sice ne vždy úplně vyjde, ale v době kdy už prakticky nevznikají klasické sitcomy k nim má tohle nejblíž...70% ()

Chen

Užil jsem si to stejně jako první řadu a ta mě bavila skvěle. Skvěle obsazené, fajn postavy, lákavé prostředí americké univerzity, štiplavé vtípky a nekorektní humor, tomu já neodolám. ()

fabecc1222

Druhá série je bohužel mnohem více plitká a povrchní než první. V první řadě měla každá z holek jasně stanovený charakter a nějakou vlastní podzápletku, která pro ní byla charakteristická. Ve druhé řadě jsou všechny holky bohužel úplně stejné a řeší úplně stejné problémy (teda kým se nechat ojet) a ještě ke všemu jsou Bela a Leighton místy dost nesnesitelné. ()

motyka52

V první řadě si to ještě vystačilo s tím, že jsou ty holky sympaťačky a vyskytovalo se tam poměrně dost dobrého dospělého humoru. Ten ve druhé řadě výrazně prořídl, naopak přibylo povrchních pičovin, celé se to pořád opakuje dokola a to tlačení woke agendy byly tentokrát o poznání víc křečovité. Plus ty holky začaly být docela otravné. ()