Václav Kopta uvádí přímý přenos slavnostního předávání výročních filmových cen z pražského Rudolfina... 28. ročník slavnostního předávání výročních cen České filmové a televizní akademie proběhne i letos v pražském Rudolfinu. Šanci na zisk trofeje v podobě sošky Českého lva mají v 19 kategoriích tvůrci 27 nominovaných filmů a televizních děl s premiérou v roce 2020. Letos poprvé mohou získat lví sošku i tvůrci krátkých a animovaných filmů. Stejně jako v předchozích ročnících budou udíleny ceny za televizní tvorbu, pro kterou se tentokrát otevřela možnost umístit se ve více kategoriích. (Česká televize)

baddass01 odpad!

Ideologicky zakomplexovaná kulturní (j)elita, hrající si na morální vrchol společnosti, ale ve skutečnosti nenávistná sestava tragických figurek, pohlížející povýšenecky na zbytek národa. Drogy, alkohol, pomluvy, osobní útoky, rozvody, sektářství, ideologická nenávist atd. atd. Jak říkávala naše babička, na venek huj a uvnitř fuj. Čest výjimkám, kterých si za jejich rozumné, skromné a střízlivé postoje vážím a drží se stranou toho morálního bahna naší (ne)kulurní fronty, mnohdy navíc napojené na veřejnoprávní bezedný cecík z Kavčích hor. Toť můj názor, který mi nikdo nevezme. Amen. ()

caba

V této těžké době se s udělením filmových cen poprali na výbornou.Chvilku trvalo než jsem si zvykla na prázdnotu ,ale potom se rozběhla nominace , vyhlášení výsledků .Bylo to bez problému ,příjemné.Povedlo se ,Václav Kopta byl skvělý. ()

topi80 odpad!

I Sváteční slovo nebo Adventní koncert jsou proti této nudě absolutní megašou. Moderátor nepřinesl žádnou nadstavbu a mohl ho nahradit kdokoli, kdo umí číst. A když k tomu přičteme oceněné filmy v čele s náckovskou Krajinou ve stínu představující nám hodné Němce a zlé Čechy plus další dvě díla, která kromě trapného aktivismu nemají filmařsky co nabídnout, tak se z toho člověku opravdu obrací žaludek. ()

Mamutol odpad!

To je hustý panoptikum v čele s moderátorem. Kdyby ty prachy, co tohle stálo, raději v této nelehké covidové době věnovali na něco smysluplného ... Přehlídka šašků, kteří se kupodivu nesnažili radit lidem, co mají dělat, co si mají myslet a jaké mají mít názory na současný svět. Chtěl bych zrušit koncesionářský poplatek, protože tohle živit nechci. Mohl by mi tady někdo poradit, jak na to ? ()

Salvator

I bez hýkajících pseudohvězd v hledišti byl "nouzový" Český lev důstojný. Co se týká Václava Kopty, svoji roli zvládl velmi dobře. To, že s oceněnými neměl prostor na zbytečné tlachání potvrdilo, že méně je více. ()

alesandro2 odpad!

Zpráva z tisku: "Umělce bez respirátorů při Českých lvech řeší policie". Pro příště doporučuji předávání Českého lva pro naše umělce spojit s předáváním i tzv. "sociální inteligence". ()

28. České lvy vyhrál Šarlatán

28. České lvy vyhrál Šarlatán