Rodina Duttonových se vydává na cestu na západ přes nejzazší hranici Severní Ameriky. (SkyShowtime)

warrenur

Fuuha, velmi dobry otvarak k nie az tak casto sfilmovanemu zanru. Parik ostrielanych Pinkertonovcov, zivotna tragedia jedneho z nich,"farmar" a jeho "mnohozenska" rodinka a rozpravanie zasnenej pubertiacky zaniesli do toho drsneho miesta mnohe pocity. Ocakavam, ze sa budu striedat tie nezne obrazy s tymi brutalnymi. Tak, ako to v tych casoch naozaj bolo. Oslovil ma namet a i herecke obsadenie. Nadsenych 90% Konecne som po par zlych a hned utnutych serialovych pokusoch nasiel ten spravny. ()

Davidaxik

Co musim rict než napíšu cokoliv? 1. Yellowstone jsem neviděl. 2. Nic o tomto nevím, narazil jsem na to náhodou.  Celej díl mám pocit, že to skončí naprosto tragicky a katastrofálně. Je to dané tím začátkem? Možná. Je to dané tou hudbou a stylem vyprávění? Možná. Je to dané tím, že takové veselé město neznáme? Tím, že nám seriál vykreslil naprosto pro nás, neznámé western městečko, které není ospalé a všichni se otáčí za neznámým cizincem? Mazec. Nářez. Děkuji. Jsem celej váš. Tohle si užiju maximálně. Těším se na další díl. ()

LachtanShows

Seriál, na který jsem se s příchodem SkyShowtime těšil ze všech nejvíc, aby na něj došel čas až víc jak po půl roce. Nutno ovšem podotknout, že odkládání se vyplatilo. Teď je seriálová sezóna minimálně na poli novinek dost chabá a tohle já smlsnu vskutku rychle. Dokud nezačne škola a už na to klasicky zas nebude čas. ()

castor

Děvky, prodejci indiánských skalpů, nervózní pistolníci, výbuchy násilí. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že jde o prequel k uznávanému Yellowstoneu, aneb jak předci rančera Johna Duttona putují z Texasu do Oregonu (bacha, přes Montanu), kdy na cestě čeká smrt za každým rohem. Drsný otec James (slavný countryový zpěvák Tim McGraw), nesmlouvavá manželka Margaret (rovněž jedna z nejúspěšnějších představitelek žánru country Faith Hill, v reálném životě McGrawova manželka), dospívající dcera Elsa a pětiletý John tehdy využili nabídky dvou veteránů z války, Shey a Thomase, kteří doprovázejí skupinu evropských přistěhovalců za lepším příštím. Společně mají zvládnout přejít nehostinnou krajinou, a pokud přijde nebezpečí, tak si krýt záda. Taylor Sheridan se naplno ponořil do žánru, v němž jsme ho všichni chtěli už dlouho vidět. ()

CRYPT

Ok.... Tak rok 1883 a videl jsem tam jednoho skoro hlavniho cernyho hrdinu... V roce 1883, kdy cerny huby nesmeli drzet nejen zbran, ale ani nesmeli mit zadna prava... Potom jednu cernou k*rvu o_O, 80ti letej starec chytne za krk typka co mluvi nemecky a je v nejlepsich letech jako by se nic nedelo... Kdyby to bylo od BLMflixu, tak bych si rekl, jako co, typickej odpad, ale ono to neni od te shitky.... Komentar mozna upravim, nechci to hodnotit po jednom dile, ale jako fakt... Cernych hub je tam neskutecne moc.... 1883 ok...... ()