Halo - Season 2

(série)
USA, 2024, 6 h 57 min (Minutáž: 45–61 min)

Hudba:

Bear McCreary

Woitisek

Druhá série (ne)adaptace populární herní série se rozhodla pokračovat přinejmenším zvláštním způsobem. Po první sezóně už by zde divák měl být smířený od samého začátku s tím, že se tu moc věrnosti ku předloze nedočká, což zde nutně není problém. Ten seriál svým vlastním pojetím funguje. Herci odvádějí svou práci naprosto v pořádku. Má to hezké akční scény, ještě lepší než v předchozí sérii a zrovna při zmíněných pasážích z toho jde ta energie předlohy nadmíru cítit. Bohužel drtivá většina událostí mimo hlavní děj je celkem nešťastně vystavěna jak z pohledu příběhu či postav, kterých se pasáže týkají. Tyto prvky spolu s tou deviací od hry strhávají druhou dávku epizod na, dle mého, průměrnou úroveň, ale stále je to něco, čemu bych dal alespoň šanci, uvažovati o zhlédnutí. ()

Hexx

Druhá série to jen potvrdila - Je to jeden z nejlepších akčních sci-fi seriálů poslední dekády a jsem rád za to, že jsem něco takového mohl opět sledovat a užívat si to díl co díl. Navíc pokud se nestane nic závratného, dočkáme se další série. Už teď já těšit jak na večerníček v šesti letech. ()

Johny203

Druhá séria je iná ako tá predchádzajúca. Absentuje vysvetlenie niektorých vecí, časom potom aj zle vykreslený časový úsek. Akcia je je videoherná, miestami aj triky ale Covenanti vyzerajú parádne. Sklamaním je absencia akčnej scény/epizódy ako tomu bolo tu. Seriál, hlavne záverečné dve časti, pokladajú príliš veľa otázok na ktoré neodpovedajú, pričom v tej záverečnej sa predstavuje úplne nový element. ()