Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024 Autor Jokolo

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího agenta 007. Dávno před premiérou posledního snímku Není čas zemřít fandové hojně spekulovali o tom, kdo by měl vystřídat do důchodu odcházejícího Daniela Craiga. Očividné volby jako Henry Cavill (Muž z oceli), Idris Elba (Sebevražedný oddíl) nebo Colin Firth (Kingsman:Tajná služba), o nichž se čas od času spekulovalo, postupně stárly a producenti Barbara Broccoli a Michael G. Wilson, kteří jsou za směřování bondovské značky zodpovědní, sice chtěli někoho stašího, ale ne tolik. V nedávné době se chvíli dokonce spekulovalo o tom, že by se slavným lamačem srdcí stal Cillian Murphy (Oppenheimer), ale šlo pravděpodobně jen o hysterii po jeho krasojízdě za Oscarem. 

 

Již před více než rokem nicméně bulvární deník The Sun přinesl informaci, že se kamerových zkoušek na Jamese Bonda zúčastnil Aaron Taylor-Johnson (Kick-Ass), v němž našli Wilson i Broccoli velké zalíbení. Zpráva nebyla nikým potvrzena, sám Taylor-Johnson se ke všemu vyjadřoval zdrženlivě s tím, že se soustředí jen na svou nadcházející roli, kterou bude letošní přírůstek do spidermanovského Sony univerza Lovec KravenAni producenti se k potenciálnímu obsazení nechtěli nijak vyjadřovat a uváděli, že v současnosti se okolo Bonda nic nového neděje. Stejný britský deník teď ale přinesl další informaci, kterou je nutno brát s rezervou. Zdroj blízký Tayloru-Johnsonovi nicméně údajně tvrdí, že fešný herec před pár dny obdržel oficiální nabídku na zhoštění se role příštího agenta ve službách Jeho Veličenstva a je krůček od podpisu smlouvy. 

 

Vše by se prý mělo odklepnout v nejbližších dnech. Pokud by zprávy opravdu byly pravdivé, Taylor-Johnson by své jméno s Bondem pravděpodobně spojil na dlouhé roky dopředu, neboť je mu pouze 33 let, role by se tedy zhostil v podobném věku jako Daniel Craig. Nejmladšímu bondovskému herci bylo 29 let a byl jím George Lazenby, Roger Moore si pak Bonda zahrál ještě ve svých 57 letech. Aaron by tak měl poměrně dost času na to ukázat, jak by mu role jednoho z nejslavnějších akčních hrdinů historie sedla. 

Reklama

Související novinky

Aaron Taylor-Johnson a výbušný heist thriller

Aaron Taylor-Johnson a výbušný heist thriller

10.07.2024

Aaron Taylor-Johnson (Kaskadér, Nosferatu) se ocitne uprostřed velmi výbušné situace, zahraje si totiž hlavní roli v připravovaném britském heist thrilleru Fuze od produkčních společností Sigma Films… (více)

Nový Highlander se začne v lednu natáčet

Nový Highlander se začne v lednu natáčet

01.07.2024

Highlander patří k jedné z těch mála značek, které bývaly slavné, ale zatím se nedočkaly žádného spinoffu, rebootu či pokračování. Již dlouho ale víme, že se to má změnit. Už je totiž šestnáct let od… (více)

Obsazení třetího Na nože se rozrůstá

Obsazení třetího Na nože se rozrůstá

31.05.2024

Obsazení značně očekávané netflixovské detektivky Riana Johnsona (Star Wars: Poslední z Jediů, Looper: Nájemný zabiják) pod čerstvým názvem Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery se rapidně rozrůstá.… (více)

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

28.05.2024

Detektiv s výrazným jižanským přízvukem, Benoit Blanc, se vrací řešit nový podivuhodný případ... svůj zatím nejnebezpečnější. Jak už bylo dříve avizováno, z chválené detektivky Na nože režiséra Riana… (více)

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

18.05.2024

Kolem málokterého projektu je v posledních měsících takové haló jako okolo další Boyleovy apokalyptické vize. O pokračování filmů 28 dní poté a 28 týdnů poté, v nichž Británii zachvátil virus, který… (více)

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

27.04.2024

Pokud jste fanoušky komiksových filmů a těšili jste se toto léto na pořádnou porci akční zábavy, máme pro vás špatnou zprávu. Sólovka spider-manovského záporáka ze stránek Marvel Comics, dlouho… (více)

28 let poté nabírá obsazení

28 let poté nabírá obsazení

25.04.2024

Britský režisér Danny Boyle (Sunshine, Trainspotting) to s návratem ke svému dvaadvacet let starému hororovému survivalu 28 dní poté a jeho pokračování 28 týdnů poté opravdu myslí vážně. A co víc –… (více)

James Bond se vrací do Čech

James Bond se vrací do Čech

01.04.2024

Barbara Broccoli a Michael G. Wilson, kteří jsou zodpovědni za směřování bondovské značky, se v minulosti nechali slyšet, že netouží po příliš mladém herci, který by se chopil role agenta s povolením… (více)

Čeká nás nový Nekonečný příběh

Čeká nás nový Nekonečný příběh

21.03.2024

Klasika se dočká nové adaptace. Německá novelka od Michaela Endeho, jež se navždy nesmazatelně zapsala do fantasy žánru a byla přeložena do 45 světových jazyků, byla poprvé přenesena na plátna kin v… (více)

96. Ceny Akademie - výsledky

96. Ceny Akademie - výsledky

11.03.2024

V noci z neděle na pondělí proběhl v hollywoodském Dolby Theatre v Los Angeles šestadevadesátý ročník slavnostního předávání Cen americké Akademie filmového umění a věd, na němž byla v celkem… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

15.07.2024

Ač víkendovým tržbám v Americe bez větších překvapení vede pokračování oblíbené animované série Já, padouch 4 a na vysoké příčce se i měsíc po svém domácím uvedení stále drží taky miliardový hit V… (více)

V hlavě 2 má miliardu

V hlavě 2 má miliardu

03.07.2024

Filmový rok 2024 zná svůj první miliardový hit. Nestala se jím Duna: Část druhá, ačkoliv se svými 711 miliony měla docela dobře nakročeno, ale dosáhlo toho jiné pokračování dalšího populárního snímku… (více)

Nejnovější novinky

Twisters přináší smršť do kinosálů

Twisters přináší smršť do kinosálů

22.07.2024

Katastrofický dobrodružný snímek Twisters, volné pokračování legendárního blockbusteru Twister z roku 1996, má nyní za sebou první víkend od svého nasazení do amerických kin, a jak se zdá, hlavy u… (více)

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

Reklama

Reklama