Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 5 bodů
Grukas
Lukáš Toman
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Akční
Drama
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Dokonalý trik
(2006)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
12 úkolů pro Asterixe
(1976)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Temný rytíř
(2008)
Star Trek
(2009)
Avengers
(2012)
Moulin Rouge
(2001)
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
Princezna Mononoke
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(7)
E-lišáček
Wrony
Gamepeace
MikeWazowski
cesias
vaci17
Lutzinka