Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 10 bodů
takken
Martin Czipl
Prešov, Prešovský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ztraceno v překladu
(2003)
12 opic
(1995)
21 gramů
(2003)
Casino
(1995)
Werckmeisterovy harmonie
(2000)
Big Lebowski
(1998)
Počátek
(2010)
Requiem za sen
(2000)
Carlitova cesta
(1993)
Gladiátor
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(14)
Aaron.
TheJokerCZ
L_Johnny
toyrider
ImNotThere
Sarake
tre-skova
jasama
Nerd
Sardonyx
Tubular
musculimus
lily008
fesso
Časové pásmo bylo změněno