Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 12 bodů
zoldak
David Škrna
Písek, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Krimi
Horor
film
seriál
TV film
divadelní…
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Rambo: Do pekla a zpět
(2008)
Blok 99
(2017)
Smrtelné zlo 2
(1987)
Miami Vice
(2006)
Sin City - město hříchu
(2005)
Collateral
(2004)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
300: Bitva u Thermopyl
(2006)
Úsvit mrtvých
(2004)
Hanebný pancharti
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(15)
JosefGruber
Fxxx
Ferry
hynous
mab
jitulilinka
lasi_lasicka
Martinka86
bambusacek
Wizard
3Doom
Vojmato15
Azazen
Hadzi
Danny71