Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 8 bodů
L.J.
Jan Jakeš
Prostějov, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Horor
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Matrix
(1999)
Logan: Wolverine
(2017)
Constantine
(2005)
John Wick
(2014)
Resident Evil
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Drive
(2011)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Kmotr
(1972)
Zlo mezi námi
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(14)
Paulie24
baneouje
Ficik
DeaconMoss
Anndra
Zbysek69
MoniCzech
CaRteE
ciky.m
Komoi
JohnikAfroman
Darkio
Fawn
SimcaSimca
Časové pásmo bylo změněno