Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 6 bodů
.sayuri.
Dominika
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Horor
Akční
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Quills - Perem markýze de Sade
(2000)
Schindlerův seznam
(1993)
Četa
(1986)
Osvícení
(1980)
Vymítač ďábla
(1973)
Gejša
(2005)
Gladiátor
(2000)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Kruh
(2002)
Trainspotting
(1996)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(12)
Bloody13
pytlák
Brak
JohnnyFox
ifco
Eeder
mancer
dekla
Nika83
surfound
55ka
Balino