Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
Strideros
Jiří Skříček
Šumperk, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Agent bez minulosti
(2002)
Bourneovo ultimátum
(2007)
Bournův mýtus
(2004)
Spalovač mrtvol
(1968)
V Bruggách
(2008)
Fontána
(2006)
Requiem za sen
(2000)
Temný rytíř
(2008)
Gran Torino
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
Sigurd
Milkom
H4n1S
Elfyrin
Taraq
Časové pásmo bylo změněno